UA
RU

Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та благодійний кампейн

Редагувати переклад

Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та кампейн, присвячений допомозі тваринам із притулку.

Marsego створює базові, класичні, а також святкові та коктейльні образи. Новий рік бренд пропонує зустрічати з тваринами з притулків та допомогти їм фінансово, адже вони теж потребують любові та підтримки. Головними героями кампейну стали кролики, один із символів 2023 року.

Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 1

Новорічна колекція органічно розкриває стилістику Creative Black Tie та задає тон витонченого образу. Відкриває колекцію білий та чорний костюм вільного крою з оверсайз жакетом, лацкан якого усипаний камінням. Також бренд презентує приталені сукні максі та міні, які вирізняються струнним блиском шовку та мінімалістичним декором. Особливі речі в колекції — сяючий топ та скорт із бахромою із каміння. Кольорова палітра стримана: класичні білі та чорні відтінки розбавляє небесно-блакитний.

Елегантність Marsego втілили за допомогою витончених деталей: каміння, кристалів, пір'я, складаного крою, акцентованої талії та асиметричного подолу сукні.

Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 2
 
Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 3

Бренд поставивши за мету подарувати частинку новорічної атмосфери та можливість відтворити наше минуле життя хоча б на один вечір.

Цей рік випробовував нас на стійкість і продовжує підкидати нові виклики. Але ми точно зрозуміли важливість допомоги, взаємопідтримки та благодійності. Саме тому новорічну колекцію ми вирішили посвятити добру та подарувати трішки любові тваринам.

— ділиться Марина Морозова, основниця бренду Marsego.  

Читайте також: Miu Miu, Dr. Martens, Alaïa: таємний модний щоденник Венздей Аддамс

Частину коштів з продажу колекції передадуть притулку «Носики» для спеціальних карантинних помешкань, щоби пролікувати котиків.

Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 4
 
Український бренд Marsego представивши новорічну колекцію та благодійний кампейн-Фото 5

Детальніше ознайомитися з колекцією та придбати її можна у Instagram бренду або в шоурумі за адресою м. Київ, Кловський узвіз 7а.

Статті на тему