UA
  RU

  Український бренд T.Mosca представивши новий формат в'язаних промов

  Редагувати переклад
  У новому сезоні дизайн-команда бренду T.Mosca вирішила вивести формулу заманливого та ультрамодного трикотажу. 

  Український бренд T.Mosca представивши новий формат в'язаних промов-Фото 1

  Абсолютний хіт 2022 року – новий зухвалий погляд на затишні в'язані речі. З легкої подачі світових трендсеттерів Хейлі Бібер, Ірині Шейк, Кендал Дженнер до трикотажних колекцій знову можна застосувати слово 'hot'. «Бабусин» свитер здавши свої позиції перед сексуальними платтями з вирізами, стильними в'язаними бралетами, напівпрозорими спідницями із сітки та джемперами з відкритою спиною чи оголеними плечима. 

  Зимова капсула T.Mosca повністю складається із бестселерів, які точно стануть зірками Instagram. Окремої уваги заслуговує нова в'язка у колекції – імітація сітки. Особливо виграшно вона виглядає у виконанні пряжі з люрексом. 

  Український бренд T.Mosca представивши новий формат в'язаних промов-Фото 2

  Український бренд T.Mosca представивши новий формат в'язаних промов-Фото 3

  Читайте також: Артпроект «Діабет не вирок»

  Концепція slow fashion також знайшла відображення у новій лінійці: бренд перевипустив кілька моделей, які дизайнери T.Mosca створили ще на початку своєї кар'єри. Светри з колекції восьмирічної давнини отримали другу життя у новій інтерпретації – з найм'якішої мериносової пряжі. Кольорова гама колекції – харизматичний чорний, ефектний бірюзовий та теракотовий, а також лаконічний білий та беж. Матеріали – натуральні (меринос, шерсть, віскоза).

  Український бренд T.Mosca представивши новий формат в'язаних промов-Фото 4

  Український бренд T.Mosca представивши новий формат в'язаних промов-Фото 5

  Фото:Андрій Ліщук

  Статті на тему