UA
RU

URBAN OASIS: бренд позачасового деніму minnim представляє нову колекцію

Редагувати переклад

Український бренд джинсової одягу minnim презентує нову літню колекцію, натхненну літом у великому місті.

Це історія про пошук балансу: між шаленим ритмом і бажанням бути ближче з природою, насолодитися її тишою та красою; між прагненням дістатися мети — і сповільнитися в метушливому місті; прагненням бути собою і водночас ставати ще краще. 

URBAN OASIS: бренд позачасового деніму minnim представляє нову колекцію-Фото 1

Команда minnim вірить, що баланс можливий. І також в те, що навіть у великому місті можна віднайти свій urban oasis — місце сили, відновлення та абсолютного комфорту. Цю ідею бренд втілив у літній колекції шортів з деніму — створених, щоб дарувати свободу рухів, впевненість та змогу насолодитися кожним моментом літа.

Ця колекція minnim, як і попередні вироби бренду, повністю про позачасовість. Це класичні моделі з правильного деніму та актуальних фасонів, що залишатимуться в гардеробі надовго: жіночі mom-шорти, cropped моделі з рваними краями та базові прямі чоловічі шорти. 

URBAN OASIS: бренд позачасового деніму minnim представляє нову колекцію-Фото 2

URBAN OASIS: бренд позачасового деніму minnim представляє нову колекцію-Фото 3

minnim продовжує працювати з щільним денімом 14 унцій та 100% бавовною, завдяки чому шорти триматимуть форму та зберігатимуть колір до 8 сезонів. Бренд створив моделі у класичній ретро-палітрі: світло-блакитному та правильному чорному відтінках.

minnim — це історія створення справжніх щільних та позачасових речей з деніму. Ми — про базу та позачасовість, а не про моду. Ми не йдемо і ніколи не будемо йти в сезонні тренди. Ми не робимо дизайни, які модні тут і зараз. Ми використовуємо тільки якісний денім, який можна носити декілька років. Це все про Timelessness. Ця літня колекція — не виняток. Це правильні шорти, які даруватимуть вам комфорт влітку та слугуватимуть роками,

— коментує засновник бренду Сергій Фомін.

URBAN OASIS: бренд позачасового деніму minnim представляє нову колекцію-Фото 4

Читайте також: Ochis представляє нову колекцію кавових окулярів VMS, натхненну київською молоддю

Нова літня колекція вже доступна для замовлення на сайті minnim.ua.

Статті на тему