UA
RU

Ваша Величність: Нова рекламна кампанія Agent Provocateur, від якої мурашки по шкірі

Редагувати переклад
Бренд пропонує внести трохи королівського шику до свого гардеробу.
Ваша Величність: Нова рекламна кампанія Agent Provocateur, від якої мурашки по шкірі.

Instagram/@agentprovocateur

Білизняний бренд Agent Provocateur представив свою останню рекламну кампанію напередодні сезону осінь-зима 2021 року. У цьому капмейні дизайнери зібрали витонченість та витонченість придворної моди. Навіть локацію для зйомок підібрали відповідну — відокремлений маєток, оточений широким лісом та мальовничими полянами. Фотограф Венеція Скотт змогла перенести нас у той час, коли герцоги та герцогині потайки зустрічалися в найпотаємніших місцях, щоб провести трохи часу наодинці. Головними героями зйомки стали шляхетні коні, з якими чудово взаємодіяли моделі у дизайнерській білизні.

Ваша Величність: Нова рекламна кампанія Agent Provocateur, від якої мурашки по шкірі.

Ваша Величність: Нова рекламна кампанія Agent Provocateur, від якої мурашки по шкірі.

У новій колекції спідньої білизни Agent Provocateur можна знайти найвідвертіші моделі, наприклад, комплект із чорної тюлі з масивними чорними стрічками, натхненною жокейським вбранням; будуарні бра, які сподобалися придворної особи того часу.

Я завжди вважала, що бути ліберальним, вільним та творчим – мої найсильніші сторони. Навіть до Agent Provocateur я не обмежувалася традиційним мисленням, а натомість завжди прагнула більше досліджувати, творити та бути провокаційною у своїй сфері. Ця кампанія ніби повернула мене додому. Вона натхненна гламуру, якого прагне наше суспільство, не забуваючи у своїй, як бути сильним і жіночним провокатором,

 - каже креативний директор бренду Сара Шоттон.

Читайте також: Ріанна анонсувала третій віртуальний показ колекції спідньої білизни Savage x Fenty

Ще більше придворного шику можна знайти на веб-сайті бренду.

Статті на тему