UA
RU

Меседж про підтримку та співчуття: Vegan Fashion Week та Ukrainian Fashion Week об'єдналися у Лос-Анджелесі

Редагувати переклад
Vegan Fashion Week упродовж трьох днів у жовтні поставив Лос-Анджелес на карту світової моди як столицю sustainable fashion та представив унікальне шоу у партнерстві з
 Ukrainian Fashion Week
. Одинадцять українських sustainable брендів взяли участь у спільному показі у Лос-Анджелесі, який відбувся під гаслом "Співчуття" та засвідчив безпрецедентну підтримку українських дизайнерів. Це стало фінальною подією воєнного сезону UFW International Season SS23.

Меседж про підтримку та співчуття: Vegan Fashion Week та Ukrainian Fashion Week об'єдналися у Лос-Анджелесі-Фото 1

У California Market Center у Лос-Анджелесі у межах Ініціативи “Support Ukrainian Fashion”, Ukrainian Fashion Week представив образи 11 українських дизайнерів, серед яких Chereshnivska, Dzhus, House Martin, Gorohova, Ochis, Oversized, Roussin, Sheezen, Palingenisy, Devohome та Reviclo – усі бренди є cruelty-free та sustainable. Партнерами показу стали Dr. Martens, KVD Beauty, Artis і MOB Beauty.

Ukrainian Fashion Week з подякою зустрів запрошення партнерства від Vegan Fashion Week. Напрям sustainability in fashion не може існувати в одній окремій країні. На жаль, негативний вплив на оточуюче середовище не має кордонів. Тільки всі разом ми можемо подолати кризу, яка існує. Тільки співпраця в питанні збереження екології Землі, тільки кооперація в цьому напрямку, а також постійний обмін досвідом, можуть дати позитивні глобальні результати.

«Однією з найбільших проблем у розвитку sustainability in fashion є неповне розуміння всіх аспектів стійких практик у створенні одягу. Стратегію сталого розвитку слід розглядати з декількох аспектів: соціального, культурного, екологічного та економічного. Як правило, саме соціальна та культурна адженди вважаються, на жаль, другорядними у системі комплексних рішень. Говорячи про sustainable fashion ми маємо не забувати, зокрема, про піклування про людину. Ми маємо думати про людяність, як про пріоритет нашого життя. Цей сезон Vegan Fashion Week був присвячений саме цьому аспекту sustainable fashion. І хоча показ дизайнерів України включав багато цікавих і нових кейсів, ми всі відчули, що мода зараз демонструє нові пріоритети — солідарність і відданість гуманістичним та демократичним цінностям .» — Олександра Какуріна, керівниця департаменту роботи з дизайнерами Ukrainian Fashion Week.

Меседж про підтримку та співчуття: Vegan Fashion Week та Ukrainian Fashion Week об'єдналися у Лос-Анджелесі-Фото 2

Меседж про підтримку та співчуття: Vegan Fashion Week та Ukrainian Fashion Week об'єдналися у Лос-Анджелесі-Фото 3

Міська влада Лос-Анджелеса нагородила VFW Сертифікатом визнання, відзначаючи рух за поширення послання співчуття як основи миру у всьому світі та підкреслюючи зв’язки між людьми, біорізноманіттям і нашим впливом на планету.

Цього сезону засновниця і креативна директорка Vegan Fashion Week Еммануель Рієнда представила «golden hour» sustainable показ під природним освітленням в атріумі – у виробництво цього шоу не було додано штучне освітлення, щоб зменшити вуглецевий слід події. Також протягом VFW відбувся шоурум sustainable брендів. Vegan Fashion Week є стартовим майданчиком для веганської моди та ключовою платформою для важливих повідомлень. VFW став маяком надії на етичний і екологічно чистий спосіб життя та каталізатором змін у галузі моди.

Меседж про підтримку та співчуття: Vegan Fashion Week та Ukrainian Fashion Week об'єдналися у Лос-Анджелесі-Фото 4

Меседж про підтримку та співчуття: Vegan Fashion Week та Ukrainian Fashion Week об'єдналися у Лос-Анджелесі-Фото 5

Photos by The Hendrys

Читайте також: GUNIA PROJECT ПРЕЗЕНТУЄ НОВОРІЧНУ КОЛЕКЦІЮ, НАТХНЕННУ НАЇВНИМИ РОБОТАМИ З МУЗЕЮ ІВАНА ГОНЧАРА  

Статті на тему