UA
RU

Новий дроп від бренду Nadiia

Редагувати переклад

Нова колекція Надія повна весняних дарунків, зібраних територією України. Серед останніх релізів бренду цей має найширшу географію виробництва. Запоріжжя, Одеса, Львів, Київ — великі міста з багатою традицією промислів та артизанальних мануфактур. Скляні вироби виготовлені майстрами у Львові, на останній діючій гутній печі в Україні. Кераміку виліплено та обпалено у Київській майстерні.

Новий дроп від бренду Nadiia-Фото 1

Декор прикрас вручну вироблявся в Одесі майстернею Kvitny_mo. У Запоріжжі майстри техніки деколь оформлювали зображення керамічних виробів, що виготовлялися на одному із найстаріших порцелянових заводів на Житомирщині. Спільною для такого розмаїття матеріалів, форм та технік є винятковість витворів. 

Виготовлена ​​малим тиражем, із максимальним залученням кропіткого ручного виробництва — ця колекція є етапною у розвитку бренду Nadiia. Використання витончених матеріалів, удосконалених технік, підкреслена елегантність форм та кутюрність виконання контрастують із рустикальністю попередніх релізів. — коментує засновниця бренду Надія Шаповал

Новий дроп від бренду Nadiia-Фото 2

Зберігаючи відданість традиційним виробництвам, нова колекція тематизує й урбаністичні грані українського буття. Натхнена одночасно раннім українським модерном та еллінською античністю. Образність доби нової години, занурена в хронотоп міста, з вирієм його нової чуттєвості та відкриттям небувалої пристрасті, поєднується з античним культом тілесності, відвертої сексуальності та квітучості — фігуральної та природної. Квіти в'ються на вазах, тарелях та текстилі, розквітають у керамічних формах підсвічників та підставок для пахощів та, врешті-решт, прикрашають пакування насіння, яке чекає на свій час, аби зрости із землі. 

Новий дроп від бренду Nadiia-Фото 3
Образ лебедя, що втілює в собі тендітність, ніжність та відданість — інший важливий образ колекції. Ним увінчано таріль та підставка для пахощів.
Прикраси колекції витримані у домінантних світлих та тілесних кольорах. А спокійна, прозрачна, зрозуміла образність ужиткових виробів поєднується із чуттєвістю ілюстрацій відомого художника Миколи Толмачова, якому ця колекція завдячує артистичним оформленням пакувань низки предметів та одного з центральних об'єктів — витонченої порцелянової тарелі, оповитої волошковим він.

Новий дроп від бренду Nadiia-Фото 4

Цей реліз одночасно наслідує та переосмислює існуючі предмети Надія, як наші особисті фаворити, надпопулярні стрічки для волосся та платки, так і додає до каталогу бренду абсолютно нові форми, кольори та кутюрні техніки виробництва.

Статті на тему