UA
RU

Вірджіл Абло представив першу ЛГБТК+ лінійку футболок

Редагувати переклад
Дизайнер показав свою толерантність до всіх видів кохання.
Вірджіл Абло представив першу ЛГБТК+ лінійку футболок-Фото 1

У сучасному світі стали трохи простіше ставитися до ЛГБТК спільнот, хоча від забобонів і стереотипів поки що наш соціум не може відійти. Тому люди з іменами світового масштабу намагаються хоч якось допомогти скрасити грань між гетеро та гомо.

Вірджіл Абло представив нову лінійку бавовняних футболок для свого бренду Off-White із незвичайним написом. На базовій футболці білого кольору вибитий девіз: "I Support All Forms of Love" ("Я підтримую всі форми кохання") і зображений у кольори прапора ЛГБТК+.

Лімітована колекція включає не лише базову річ, але й райдужний ремінь, який відмінно доповнює напис на футболці. Вірджилу Абло у створенні цієї капсули допомагала квір-фем-активістка Трініс Макналлі. Тож можна з упевненістю сказати, що дизайнер підійшов зі знанням справи до створення останньої капсули.

Читайте також: Мистецтво щодня: Колекція GUDU весна-літо 2022

Усі виручені від продажу кошти креативний директор бренду Off-White перенаправить у благодійну організацію Black LGBTQIA+ Migrant Project, яка допомагає темношкірим ЛГБТК+-мігрантам, які зіткнулися з неприємностями під час пандемії коронавірусу.

Нова колекція I Support All Forms of Love вже доступна на сайті бренду.

Статті на тему