UA
RU

Вишиванку всім: український бренд Etnodim виходять на міжнародний ринок

Редагувати переклад

Відтепер кожен бажаючий за кордоном може купити українську вишиванку від виробника та зробити пожертву ЗСУ.

Український бренд вишиванок Etnodim вважає, що про Україну повинен знати кожен і не лише у рамках війни. Бренд ухваливши рішення виходити на міжнародний ринок та поширювати свою продукцію серед іноземних покупців.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від ETNODIM 🇺🇦 (@etnodim)

Після вторгнення російських військових на територію України, життя та діяльність бренду поділилася на “до” та “після”. Etnodim почали більше займатися волонтерством, збираючи кошти на потреби української армії та змінили місце роботи. Тепер їхній офіс знаходиться не в Києві, а у Львові.

Але ще одним важливим кроком для бренду стало те, що вони відтепер поширюватимуть вишиванки на світовому рівні і відкрили можливість усім бажаючим з будь-якого куточка світу придбати наш символ, частинку нашого культурного коду.

Про свій намір засновник Etnodim Андрій Черуха повідомимо на сторінці бренду:

Ми ухвалили рішення продовжувати наше справу. Перевезли частину товару у Львів та налаштовуємо виробництво. Балансуємо між волонтерством та роботою. Вважаємо, що вишиванки особливо важливі сьогодні для поширення української культури у світі. Тому у наших іноземних друзів тепер є можливість придбати кльову вишиванку та підтримати бізнес та економіку України. Замовлення приймаємо на сайті та відправляємо по всьому світу. «Боріться і поборете» – ми в тилу. І хочемо подякувати друзям львів'янам за пропозиції допомоги та підтримку,

– йдеться у повідомленні.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

Також на сайті бренду можна зробити благодійну пожертву для Збройних сил України у розмірі від 100 гривень до 5000 гривень. 

Статті на тему