UA
RU

Вишивка по золоту, бурштину та коралі: Guzema Fine Jewelry представляє нову автентичну колекцію SPADOK

Редагувати переклад
Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry випустивши нову колекцію прикрас SPADOK. До неї увійшли кольє з коралів та янтар із золотим кулоном у формі кетяга калини, що вишитий хрестиком червоними нитками, а також брошка, моносережка та інші символічні вироби.

Guzema 2

Колекція натхненна національною культурною спадщиною — вишивкою, натуральними ювелірними матеріалами та символом рідної землі та батьківської хати — калиною. Форма кулона – піксельна. Це ще один тонкий мотив, що відсилає нас до піксельного візерунку військової форми українських бійців та нагадує про те, що в Україні триває війна та точиться боротьба за незалежність.

“Багатовікова культурна спадщина України зараз, як ніколи, впливає на креативні індустрії в цілому. Ми все більше поринаємо у коріння нації, звертаємо увагу на українську айдентику. У прикрасах ми використовуємо вишивку — це техніка створення одягу та предметів побуту, що передалася нам від минулих поколінь. А наші пращури носили прикраси саме з коралів та янтарю. Колись у дитинстві моя бабуся подарувала мені таке каблучку з янтарем. Тож, шануючи минуле, я вирішила об'єднати у новій капсулі все, що дісталося мені у СПАДОК від предків”, — дізайнерка та засновниця бренду Валерія Гузема розповідає, як створювалася колекція та чому назвали її SPADOK.

Guzema

Валерія Гузема упевнена, що прикраси, які передаються нам з покоління в покоління, несуть у собі особливу енергетику та національний дух. Дизайнерка вірить, що прикраси з колекції SPADOK сучасні українки передатимуть своїм дітям та внукам, як сімейну реліквію.

Guzema 11

Guzema 5

Читайте також: "ЄТНО" - НОВИЙ ДРОП РЕДИЗАЙН-СОРОЧОК OMELIA

Статті на тему