UA
  RU

  У темряві нічний: Miu Miu представив нову колекцію вечірніх суконь

  Редагувати переклад
  Коли свято закінчилося, але післясмак вечірки ще не покидає.
  
  У темряві нічний: Miu Miu представив нову колекцію вечірніх суконь-Фото 1

  Над створенням рекламної кампанії колекції Miu Miu Nuit Міучча Прада надихалася звучанням вечірніх суконь та мовою мерехтіння: вишивкою паєтками, стразами з кристалів, блиском атласу та оксамиту. Вона знімалася після темряви і виглядає це таємниче.

  Образи виступають як портрети окремих жінок - актрис Евер Андерсон, Сієри Браво та Кікі Лейн, і водночас як свідчення світу Miu Miu.

  Зірки цієї рекламної кампанії, зняті Мертом Аласом і Маркусом Пігготом, відображені у класичних «нічних» місцях: у порожньому коктейльному барі, у вестибюлі з важкими портьєрами, біля освітленого входу до закритого клубу.

  У темряві нічний: Miu Miu представив нову колекцію вечірніх суконь-Фото 2
  У темряві нічний: Miu Miu представив нову колекцію вечірніх суконь-Фото 3

  Ці знімки наповнені спогадами про свято, що щойно закінчилося, і передчуттям майбутнього — сам одяг, з вишивкою та прикрасами, повний радості та оптимізму, також служить нагадуванням про вечірки.

  Читайте також: Спекотна зйомка: Ріанна показала перші кадри з різдвяного кампейну Savage x Fenty

  Жінки парадоксальним чином приміряють на себе інші особистості і, водночас, розкривають власну індивідуальність — у розкішному вбранні та у вислизному моменті. Вони ширяють на межі різних реальностей, втілюють різних персонажів і змушують нас у них вірити.

  Статті на тему