UA
RU

Вся справа в капелюсі ZY Hats

Редагувати переклад
Шляхетна, вишукана, елегантна – все це про жінку, яка вміє та любить носити капелюх. І про красиві головні убори, які створює Інна Павлів – українка, яка мешкає у Відні. Її австрійський бренд ZY Hats користується величезною популярністю серед європейських модниць, які знаються на стильних аксесуарах.

Вся справа в капелюсі ZY Hats-Фото 1

Для того, щоб з благородного фетру чи натуральної соломки народилися на світ капелюхи та капелюшки, здатні з будь-якої жінки зробити сучасну королеву, потрібно бути не просто творчою людиною, а мрійником. Такий дух романтики був у рідному Львові, де народилася та виросла Інна Павлів. І не менш казкова атмосфера палаців та архітектурних шедеврів панує в австрійській столиці Відні, де вже понад 10 років живе та працює автор унікальних головних уборів.

У чому ж неповторний шарм та популярність капелюхів ZY Hats? У тому, що цей знаковий предмет одягу має демократичний характер унісекс, який сьогодні особливо актуальний. Та й взагалі класика завжди буде в моді і підійде під будь-який гардероб, недарма ж лаконічний у бренду такий лаконічний слоган: Never out of fashion. Крім того, головні убори виробляються з високоякісних екологічних природних матеріалів, які приємно носити, і які мають надзвичайний зовнішній вигляд. А все завдяки тому, що всі деталі виготовляють вручну фахівці австрійської фетрової фабрики з 300-річною історією та майстри чеської мануфактури, яка існує понад 200 років. Цікаво, що на цих виробництвах розміщують свої замовлення світові бренди, ось тільки ціни на їх новинки в рази вище, ніж у ZY Hats.

Вся справа в капелюсі ZY Hats-Фото 2

Вся справа в капелюсі ZY Hats-Фото 3

До речі, про «родовід» головних уборів Інна Павлів знає все і навіть більше, адже вона тривалий час їх колекціонувала та дізнавалася про вікові секрети створення капелюхів. Без цього бекграунду вона не стала б таким досвідченим експертом у цій галузі фешн-індустрії.

Читайте також: За гендерною ознакою: 10 актуальних трендів брючної моди осінь-зима 2021/22

Саме досконале знання конструкції капелюхів дозволило Інні розробити та розрахувати просту, але геніальну «формулу» ідеального капелюха від ZY Hats. Її фішка - "чарівна стрічка", яка дозволяє: регулювати розмір головного убору, купувати його без примірки онлайн, по-різному носити капелюх і стилізувати його під будь-яке вбрання. На цій стрічці є спеціальна гумка, яка надійно фіксує капелюх на голові, тому ніякий вітер їй не страшний.

Вся справа в капелюсі ZY Hats-Фото 4

Пляж або мегаполіс, довгі сукні або брючні костюми, прогулянка на природі або перше побачення, затишні пальта або зухвалі шкіряні косухи – капелюх ZY Hats гарний у будь-якій обстановці та за будь-якої погоди. Головне, як вважає команда ZY Hats, поєднувати її з чудовим настроєм!

Статті на тему