UA
RU

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23

Редагувати переклад
Katimo презентує нову зимову капсулу Winter 22/23, у якій бренд продовжує досліджувати визначення дому і дбайливо тлумачимо його крізь призму одягу.

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 1

Дім — це простір, сповнений спогадами про рідне. Тут ми можемо бути собою найсправжнішими. Тут ми носимо свій найбільш комфортний одяг. Цей вимір комфорту відтворюється у новій зимовій колекції Katimō. Затишне вбрання полишає свої звичні межі, перетворюючись на вишукані та водночас розслаблені предмети гардероба.

Стьобане пальто-халат та піжамний сет з костюмної тканини додають відчуття захищеності. Це нагадує нам про враження, що отримуєш від споглядання хуртовини з вікна своєї квартири, лишаючись в її теплі, всередині. На протистоянні тепла та холоду будується й гармонія кольорової палітри: приглушені сірий та сутінковий синій змінюються м’яким кемел та молочними відтінками.

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 2

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 3

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 4

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 5

Зимові луки обіймають багатошаровістю. Трикотажні легінси, кардигани на ґудзиках та костюми доповнені об’ємною хусткою з вовни, альпаки та кашеміру. Сентиментальність втілюється в маніжках кроше ручної роботи, створених в колаборації з молодим українським брендом Bandura. Переосмислене домашнє взуття — м’які капці з овчини — виходить на вулиці. А шуба зі штучного хутра — знаковий елемент цієї ready-to-wear колекції, що насправді готова-до-всього. Думки про дім розливаються незліченною кількістю тепла. Ми прагнемо закарбувати це тепло, зробити його відчутним на дотик.

Дім — це стан. Сама згадка про нього стишує серце у найбільш гамірні часи. Сам погляд на знайомі речі спричиняє момент внутрішньої правди. Спираючись на такі моменти, ми не боїмося гуляти у хуртовину. Дім — це відчуття, неповторне для кожного, особисте, яким хочеться ділитися з найближчими людьми. Цього сезону ми ділимося ним у колекції Katimō Winter 22/23.

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 6
 
Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 7

Усі думки ведуть додому. Нова зимова капсула Katimo Winter 22/23-Фото 8

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАКОХАНА У КИЇВ: БРЕНД POUSTOVIT НА ВУЛИЦЯХ МІСТА  

Статті на тему