UA
RU

Другий шанс: Victoria's Secret перезапустить свої легендарні шоу

Редагувати переклад

Після скандального минулого, білизняний бренд все ж таки зважився відновити свої шоу.

Однозначно, перше, що спадає на думку, коли ми чуємо “Victoria's Secret” – це їх легендарні шоу з набором іменитих моделей та інтерактивною подачею. 

Другий шанс: Victoria's Secret перезапустить свої легендарні шоу-фото 1

Але, як ми пам'ятаємо, за гарною картинкою ховалися факти приниження та порушення прав жінок. Тому у 2019 році бренд припинив демонструвати нові лінійки на подіумі. Але через два роки генеральна директорка бренду Victoria's Secret і Pink Емі Хаук повідомила, що планує відновити покази, щоправда, з деякими корективами. Вона не вдавалася в подробиці, що саме буде змінено, але зазначила, що в жодному разі не порушуватимуться права жінок, а навпаки захищатимуть їхні інтереси та позицію. Тим не менш, Хаук зазначила, що не планує відходити від цінностей бренду. Ми так розуміємо, що красивому показу, таки бути.

Читайте також: Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER

Крім шоу Victoria's Secret зробили велике зрушення в організації власних магазинів майбутнього. Бренд переформатував свій 21 магазин: у них мінімізували надмірно сексуальні зображення та декоративне підсвічування, а також почали використовувати технологію Crave на базі RFID-ідентифікації, яка допомагає жінкам вибрати відповідний розмір для них із усього асортименту магазину.

Статті на тему