UA
RU

Як світова модна індустрія відреагувала на ситуацію в Україні

Редагувати переклад

Модні будинки висловили слова підтримки українцям та намагаються звернути увагу світової спільноти на нагальну проблему.

Поки в Парижі стартувала Тиждень моди, українські солдати обороняють свою територію. І ситуація, яка відбувається на наших землях, не залишає байдужими навіть модних кутюр'є.

Ми писали про те, що Джорджіо Армані провів свій показ у повній тиші на знак підтримки українського народу, інші відомі дизайнери також не змогли мовчати. Одним із перших у модній індустрії звернув увагу на ситуацію французький креатор Сімон Порт Жакмюс. Він опубликував посаду на своїй сторінці в Інстаграмі зі словами підтримки України, а також створивши окремий хайлатс з короткими історіями про ситуацію на нашій території, а також посилання на благодійні фонди.

Як світова модна індустрія відреагувала на ситуацію в Україні-Фото 1

Олександр Мікеле, креатор бренду Gucci, також звернув увагу своєї аудиторії на війну Росії проти України. Він вирішив не вдаватися до подробиць, але опублікував чорно-біле фото, на якому зображені протестувальники з плакатом “Make love not war”.

Як світова модна індустрія відреагувала на ситуацію в Україні-Фото 2

Президент бренду Missoni Анджела Міссоні висловила своє занепокоєння та проаналізувала ситуацію, яка може статися у модній індустрії. “Я ніколи не буду на боці війни. Я завжди буду на боці людей, на яких нападають. Потрібно зайняти певну позицію, навіть якщо це жертва для Італії.»

Далі буде…

Статті на тему