UA
RU

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Напевно, у кожного є свій віш-лист, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожній з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми нахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на теренах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Моя знахідка тижня – український бренд NOMA Studio. Мені понравилася їхня стримана картинка, вдалий кастинг моделей та загальна стилістика бренду. Хочеться купити майже все, що в моєму випадку досить рідко. Додала до "Обраного" цю сторінку.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Я давно маю книжки та перспективу зробити інтерв'ю з Джиммі Нельсоном, фотографом, який подорожує світом і робить фотографії представників племен та народностей, які не контактують з цивілізацією (або обмежують цей контакт). Та тільки днями натрапила на його сторінку в інстаграмі, з якої дізналася, що Джиммі дуже просунутий митець і робить все можливе, аби не тільки моя уява оживляла його неймовірні фотографії.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту "Marie Claire"

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Як надто чуттєва, душевно тендітна та романтична особистість, я обожнюю все, що хоча б якимось чином пов'язане з астрономією та астрологією. Життя у фантазіях, думки “а як могло б бути, якщо…”, любов до містики – це всі типові прояви моєї “рибної” зодіакальної натури. А ще я жити не могу без моди, тож коли дві мої пристрасті зустрічаються в одному об'єкті, у моєму серці починають цвітнути лотоси та підстрибувати у передчутті ейфорії карасі.

Саме так відбулося, коли я познайомилася із брендом Sorellina. Дві сестри Кім та Ніколь створюють ідеальні прикраси, на які їх надихає ювелірна колекція їх мами з 1980-х років. Дівчата, так само як і я, знаходять натхнення в сузір'ях, небесних тілах, а також магії… Можливо, всі ці ворожіння та “карткові ігри” лише примха таких людей як, яких надто засмучує життя в реальності, проте талісман у вигляді прикраси — достойна альтернатива релігійним символам.

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

Я завжди любила різноманітні масивні та промовисті прикраси, але щоб носити їх щодня – це історія не про мене. Та коли я шукала речі у нашу добірку свідомих подарунків, знайшла цей магазин вінтажних французьких прикрас і не помітила, як уже додала майже всі моделі у “Збережені” та з азартом чекаю поки на сторінці з'явиться новий унікальний лот. Я думаю, що варто популяризувати такі онлайн антикварні лавки, щоб люди зрозуміли, що вінтажні прикраси – це не тільки єдиний у своєму роді аксесуар з історією, це ще й екологічно важливий крок. 

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

Дуже люблю Voo Store! У них класний відбір позицій і я майже хочу все з їхнього магазину. Я вже уявляю, як вигадую кожний свій образ аби тільки взути на собі ці лофері від Prada. Крім того, їх так і хочеться назвати – знахідка тижня, а цей акаунт – знахідка осені.

Статті на тему