UA
RU

Зона комфорту: бренд O.TAJE представляє новий літній дроп, де кожна річ — "твоя"

Редагувати переклад

Напередодні нового сезону український бренд O.TAJE презентує новий дроп — про комфорт, який може подарувати “твій” одяг, в якому почуваєшся розкуто та собою за будь-яких обставин.

Зона комфорту: бренд O.TAJE представляє новий літній дроп, де шкірна річ — “твоя”-Фото 1

“Зараз, як ніколи, кожному важливо знайти свою зону комфорту, де можна хоч на кілька хвилин відпочити від новин, віднайти ресурс, щоб потім повернутися до життя зі свіжим поглядом на звичні речі. Щоб відновити сили, працювати ще більше, допомагати — більше, а ще не забувати жити своє життя”, — коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.

Твоя зона комфорту — це твої люди, твої хобі, твої улюблені місця та “твої” речі. Вони запорука того, наскільки вільно ти почуваєшся та якою показуєш себе світу. 

Новий дроп O.TAJE був створений, щоб стати частинкою вашої зони комфорту та найзручнішого гардеробу. Коли кожна річ — ніби друга шкіра. Лаконічна, приємна до тіла, абсолютно “твоя”. 

Зона комфорту: бренд O.TAJE представляє новий літній дроп, де шкірна річ — “твоя”-Фото 2

Основа дропу — якісний трикотаж, головна візитівка бренду. До нього увійшли мінімалістичні сукні, комбінезони та костюми-двійки з варіаціями топів в рубчик, міні-спідниць та велосипедок. Літо — час яскравих кольорів та яскравих емоцій. Тому до дропу додали не лише базові білосніжні, бежеві та чорні сети, а й різнобарвні моделі у сонячно-помаранчевому, насиченому зеленому та цукрово-рожевому відтінках. 

Зона комфорту: бренд O.TAJE представляє новий літній дроп, де шкірна річ — “твоя”-Фото 3

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ОДЯГИ MADON ПРЕДСТАВЛЯЄ ЛІТНЮ КОЛЕКЦІЮ

Сучасний гардероб має не лише відображати твій стиль та останні тенденції, а й бути функціональним. Кожна річ у дропі гармонійно виглядатиме як у комплекті, так і міксуватиметься з іншим одягом у гардеробі: топи — з брюками-палаццо, джинсами та спідницями, велосипедки та міні-спідниці — з сорочками, жакетами, блузами, майками та футболками. 

Зона комфорту: бренд O.TAJE представляє новий літній дроп, де шкірна річ — “твоя”-Фото 4

Цей дроп про комфортний гардероб, коли будь-яке поєднання буде вдалим та актуальним, а ти почуватимешся впевнено та розкуто. На прогулянці, на відпочинку, займаючись спортом чи по-новому відкриваючи для себе своє літнє місто. Або просто вдома, наодинці з собою.

Новий дроп O.TAJE вже доступний на сайті бренду.

 

Статті на тему