UA
RU

Зв’язок поколінь: великодня капсула LESI PAK

Редагувати переклад
Зв'язок поколінь та формування традицій спадкоємності – одні з ключових цінностей бренду
 LESI PAK. Напередодні свята Великодня бренд підготував капсульну колекцію, основою якої стали переосмислені в'язані кептарики, прикрашені строкатими кутасиками – традиційними для українського національного костюма елементами декору. LESI PAK – бренд дитячого одягу, але його дизайнери вперше розробили дорослі речі, щоб мама та дитина змогли створити парний святковий образ.

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 1

«З давніх-давен українці купували новий одяг напередодні Великодня, адже все свято пронизане духом оновлення. Кожен бажав вбратися бодай в одну нову річ до свята й подарувати обновку дітям. До святкування прали та готували найкраще вбрання. У цій колекції ми хотіли підкреслити сильний зв’язок між матір’ю та дитиною, а також силою української землі та традицій. Бренд LESI PAK народився у Львові і ми є частиною гуцульської культури, яка відома своїми яскравими та насиченими фарбами. Саме ці дитячі спогади стали моєю точкою відліку при розробці кутасиків як у дитячих, так і у дорослих образах, які я поєднала з натуральними відтінками вовни ”, – розповідає засновниця марки LESI PAK.

Усі кептарики створюються вручну майстринями у Львові із натуральної української вовни. На створення одного образу йде до 5 днів.

Також бренд розширив свою постійну лінійку хрестильних та святкових суконь для немовлят. “С вітла атмосфера Великодня та весняне сонце надихають нас вибирати для себе та дітей підкреслено ніжні образи, – додає Леся Пак. — Саме тому наше святкове вбрання ми робили з тканин із теплим підтоном, щоб додатково підкреслити настрій та урочистість цих днів ".

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 2

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 3

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 4

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 5

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 6

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 7

Зв'язок поколінь: пасхальна капсула LESI PAK-Фото 8

Читайте також: ЛІНДСІ ЛОХАН ВПЕРШЕ СТАНЕ МАМОЮ 

Статті на тему