UA
RU

10 ідеальних професій для тих, хто любить подорожі

Редагувати переклад

Відкривати для себе нові міста та країни можна не лише у довгоочікуваній відпустці. Чому б не робити цього у робочий час? Особливо якщо професія дає таку можливість.

 Професії для мандрівників

Поїздки – чудовий спосіб «переключитися», побачити багато нового та розширити власні горизонти. Пам'ятаєте приказку про те, що ніхто не повертається з подорожей такою, якою він був раніше? Ми склали список спеціальностей, які допоможуть вам активніше відвідувати нові місця. Звісно, ​​це буде непросто. Але кожна з цих професій не прив'язана до офісу і має багато поїздок.

1. Консультант

Ці люди ніколи не прив'язані до однієї компанії. Їхнє завдання – передати корисну інформацію якомога більшій кількості людей. Послуги консалтерів потрібні абсолютно у всіх сферах – від маркетингу до IT. Часто такі люди проводять майстер-класи віддалено, читають лекції, організовують курси. Якщо вам вдасться стати затребуваним фахівцем, то можна працювати з будь-якого куточка світу.

Читайте також: ПОЇЗДКА НА РАДІСТЬ: РОЗКІШНИЙ ДИЗАЙН НОВОГО АМЕРИКАНСЬКОГО ПОЇЗДУ

2. Рекрутер

Завдання цього професіонала – підбирати гідні кадри та багато спілкуватися з людьми. У пошуках гідних кандидатів часто доводиться відвідувати різні міста. Також є можливість отримати роботу у міжнародній компанії закордоном. 

3. Sales-менеджер

Мистецтво продажів – не найпростіше заняття. Але, якщо ви вмієте легко та ненав'язливо пропонувати клієнтам навіть ті товари чи послуги, які їм у принципі не потрібні, подумайте про цю справу. Крім того, професія менеджера з продажу теж пов'язана з активними роз'їздами. Як мінімум, із роз'їздами країною. Але це залежить від того, у якій компанії ви знайдете роботу. У міжнародних фірмах передбачаються відрядження за межі України.

10 ІДЕАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПОДОРОЖІ

4. Au Pair

Роблячи вибір на користь цього напряму - робота нянею або помічником по дому для сімей в інших країнах, ви отримаєте можливість подорожувати світом, знайомитися з новими країнами, переймати спосіб життя інших людей та націй. Це зручний варіант для тих, хто любить дітей.

Читайте також: ЧОМУ ПОТРІБНО ЇХАТИ В МАРОККО: 10 INSTAGRAM-ДОКАЗІВ

5. Дипломат

Доведеться трохи підучитися і бути готовими освоювати нові мови, але ця робота того безперечно варта.

6. Археолог

Якщо вас захоплює історія та можливість докопуватися до істини, вибирайте професію археолога. Ви не тільки їздитимете по різних країнах, але й, можливо, зможете зробити пару-трійку важливих відкриттів.

10 ІДЕАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПОДОРОЖІ

7. Журналіст

Щоб висвітлювати ключові світові події, потрібно, крім усього іншого, бути свідком. Тим, хто вибирає собі цю професію, безперечно подобаються подорожі. Навіть в Україні журналісти мають змогу багато подорожувати за кордон та відвідувати нові місця.

8. Фотограф

Ще один фах, який залежить від постійних роз'їздів за вдалими кадрами. У вік розвитку соціальних мереж ця професія набирає все більшої популярності. Якщо у ваших облікових записах багато красивих фото та багато передплатників – готелі готові запропонувати вам безкоштовне проживання, а ресторани – частування. Все заради реклами та гарного кадру!

9. Аудитор

Бухгалтерський облік та постійні розрахунки – обов'язкові супутники роботи аудитора, а ще – часті поїздки до нових компаній. Не факт, що вас запросять до Штатів, але відвідати сусідні міста вдасться.

10 ІДЕАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПОДОРОЖІ

10. Волонтер

Волонтерство передбачає допомогу людям у всьому світі. Можна навіть претендувати на оплачувані позиції та постійну зайнятість. Потрібно лише стежити за оновленнями спеціальних програм для волонтерів та не проґавити свій шанс!

Статті по темі:

ФОТОЗВІТ: 5 МІСЦЬ УКРАЇНИ З ЧАРІВНОЮ ПРИРОДОЮ

5 ПОРАД, ЯК ЗРОБИТИ СВІЙ ВІДПОЧИНОК МАКСИМАЛЬНО ГУМАННИМ

ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ: НАЙКРАСІШІ МІСЦЯ В ЄВРОПІ

Статті на тему