UA
RU

10 серіалів, схожих на «На всі тяжкі»

Редагувати переклад
Знайти заміну Уолтеру Уайту і Джессі Пінкману практично нереально, але ми підібрали схожі серіали, які позбавлять вас необхідності в черговий раз переглядати "На всі тяжкі". 

10 серіалів, схожих на «На всі тяжкі»-Фото 1

Незабаром, 11 жовтня, на Netflix вийде повнометражний фільм-продовження серіалу «На всі тяжкі» під назвою «El Camino: A Breaking Bad movie». Картина розповість про долю Джессі Пінкмана після фіналу шоу, що втік на машині Chevrolet El Camino. 

Ми не лише закреслюємо дні в календарі в очікуванні фільму, а згадуємо серіали та фільми, які за тематикою та атмосферою дуже нагадують «На всі тяжкі». Звичайно, вони не зможуть замінити творіння Вінса Гіллігана, але стануть чудовою альтернативою. 

Читайте також: 6 нетипових серіалів для супергероїв

 

Аналогічна тема:

«Королева Півдня»

Після вбивства свого бойфренда Тереза ​​Мендоса переїжджає з Мексики до Америки у пошуках кращого життя та притулку. У Техасі вона знайомиться з Уолтером Уайтом у спідниці — колишньою дружиною впливового наркобарона, яка планує зайняти його місце у непростому бізнесі не без допомоги Терези. Згодом втікачка стає її правою рукою, а сама планує стати королевою наркобізнесу, а не чиєюсь помічницею. 

Серіал заснований на романі іспанського автора Артуро Перес-Реверте та однойменній теленовелі. 

 

Як продавати наркотики онлайн (швидко)

Якщо "На всі тяжкі" - повна вигадка сценаристів і шоураннерів, то в основі нового підліткового серіалу від Netflix лежить реальна історія, хоч віриться в це важко. 

За сюжетом школяр, який вирішив здивувати колишню дівчину, яка пішла від нього до місцевого дилера, створює онлайн-платформу з продажу наркотиків. Без досвіду у цій справі, але з ентузіазмом та вмінням працювати з комп'ютером, хлопець швидко починає заробляти на бізнесі. 

Читайте також: Які серіали та персонажі найбільше вплинули на моду

 

"Дурман"

Серіал від Showtime «Дурман» порушив тему наркотиків задовго до «Breaking Bad», ще у 2005. За сюжетом вдова та мати двох підлітків ледве зводить кінці з кінцями, тому вирішує заробляти на життя, торгуючи марихуаною. Дуже схоже на «На всі тяжкі».

Крім кохання глядачів (серіал став одним із найуспішніших на момент виходу в історії каналу Showtime) «Дурман» відзначили кількома нагородами: премією Гільдії сценаристів, «Еммі» та «Золотим глобусом». 

 

«Нарко»

Перші два сезони серіалу «Нарко» розповідали про життя одного з найвідоміших у світі наркобаронів – Пабло Ескобаре. Його образ неодноразово експлуатували творці різних фільмів та серіалів, але не завжди це виходило так вдало, як у Netflix. 

Від ранніх років Ескобара в Колумбії до моменту, коли він став наймогутнішим наркобароном не лише в рідній країні, а й далеко за її межами, саме про це ви дізнаєтесь, подивившись «Нарко». 

Читайте також: Чому варто подивитись серіал «Ейфорія»

 

«Краще дзвоніть Солу»

Якщо ви подивилися «На всі тяжкі», переживаєте серіальну кризу і не знаєте, що ще зможе вас так здивувати, зверніть увагу на спін-оф «Краще дзвоніть Солу». Сол Гудман — адвокат, який з'являвся у багатьох епізодах «На всі тяжкі». Мабуть, він настільки сподобався глядачам та сценаристам, що вирішили зняти про нього окремий серіал. 

 

Атмосфера:

«Підприємство «Божий дар»»

За наведенням нового знайомого колишній пожежний Джеймс вирішує пограбувати подружню пару проповідників, які не такі благочестиві, як можуть здатися на перший погляд. Багато років вони обманювали своїх парафіян, завдяки чому сколотили собі статки. Їхній син, якому вдома не раді, вирішує помститися батькам, а оскільки сам цього зробити не може, наймає Джеймса. 

Але у старанного в очах суспільства пастора та його дружини не таке світле минуле, тому віддавати свої гроші просто так вони не збираються. У хід підуть убивства, винахідливість і не лише. 

Читайте також: Найкращі документальні фільми 2019 року

 

«Родовід»

У будь-якої людини є скелети в шафі, які краще ні кому не показувати, а якщо йдеться про цілу сім'ю, то минуле кожного з них взагалі варто тримати в секреті. 

П'ятий і найнеблагополучніший син сімейства, яке тримає у Флориді готель, вирішує повернутись до родичів, але бачити його ніхто не хоче. Він один усвідомлює, скільки проблем замовчується, яке повернення порушує затишшя. 

 

«Гарні дівчата»

Троє середньостатистичних американок через складне фінансове становище вирішуються на відчайдушний крок так само, як свого часу Уолтер Уайт із «Breaking Bad». Щоправда, для збагачення вони обирають інший спосіб: вирішують пограбувати місцевий супермаркет, у якому працює одна з них. 

Майже ідеальний план дівчат зіпсував охоронець, який дізнався про одну з грабіжниць, та бандити, гроші яких вони вкрали, самі того не знаючи. Ускладнює ситуацію бажання заробити ще більше і проблеми, що звалилися на голову кожної з добрих дівчат. 

Читайте також: 10 міні-серіалів, які можна переглянути за вихідні

 

«В'язниця Оз»

«В'язниця Оз» — один із тих серіалів, які складно знайти у високій якості, тому що виходив він починаючи з 1997 року, але якщо ви фанат «Breaking Bad», радимо не полінуватися і терпіти тремтячу піксельну картинку. 

У серіалі розповідається про експериментальний тюремний блок із особливо небезпечними злочинцями. Незважаючи на те, що вони перебувають за ґратами, це не заважає торгувати наркотиками та заробляти божевільні гроші. Щоб ви остаточно переконалися, що серіал варто подивитись, знайте: він кілька разів номінувався на «Еммі», що є своєрідним знаком якості. 

 

«Підпільна імперія»

Дія серіалу відбувається в Америці в 1920-і роки, коли набирає чинності «Сухий закон» про заборону алкоголю. Нажитися на ситуації вирішує місцевий скарбник, який має зв'язки і в криміналітеті міста, і в поліції. Він створює підпільну імперію з продажу алкоголю, тоді як йому на п'яти наступають недружні конкуренти. 

Творець серіалу Теренс Уінтер свого часу написав сценарій до «Клану Сопрано» та отримав за нього премію «Еммі». 

Статті на тему