UA
RU

12 пісень незламної України: премія YUNA оголосила переможців 2023

Редагувати переклад

18 квітня під час онлайн-трансляції на офіційному ютуб-каналі Національної музичної премії YUNA відбулося оголошення імен артистів, які отримали нагороди цього року.

Відповідно до обновленого регламенту YUNA, який був адаптований до реалій воєнного стану, цього року переможців члени журі премії обирали не у звичних номінаціях, а зі списку ТОП-100 нових пісень, найбільш ротованих на всеукраїнських радіостанціях за період 24 лютого – 31 грудня 2022 року. Лозунг YUNA 2023 — “ПІСНІ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ”.

12 пісень незламної України: премія YUNA оголосила переможців 2023-Фото 1

Перемогли 12 пісень, які набрали найбільше голосів експертів. Отже, переможцями YUNA 2023 стали:

24/02 – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

2step – АНТИТІЛА та Ed Sheeran 

Місто Марії – Океан Ельзи

Біля тополі – SHUMEI

Пес Патрон – KARTA SVITU

Біля серця – KOLA

Hey Hey Rise Up – Андрій Хлівнюк (Бумбокс) та Pink Floyd

Чуть гімн – SKOFKA

Буде весна – Макс Барських

Враже – Енджі Мел

Допоможе ЗСУ - Chico & Qatoshi

Oy U Luzi Chervona Kalyna (Army Remix) – Бумбокс та The Kiffness

Провідними ефіру виступили відомий український шоумен Володимир Остапчук та генпродюсер та співзасновник YUNA Павло Шилько. Учасниками процедури оголошення переможців були також співзасновник премії Мохаммад Захур та Віталій Башкатов, представник компанії «Делойт» в Україні, яка традиційно є гарантом чесності підрахунку голосів журі YUNA. Спеціальним гостем оголошення стала співачка KAMALIYA.

Читайте також: Про що жінка мовчить: синті-поп-виконавиця Palmo X

Нагадаємо, до складу журі YUNA традиційно входять представники радіостанцій, музичного телебачення, квиткових операторів, музичні оглядачі та аналітики ЗМІ із понад 5-річним досвідом роботи у відповідній сфері.

Крім того, можливості здобути нагороди YUNA були позбавлені як артисти країн-агресорок, так і ті, хто публічно підтримав російську агресію проти України, перебуває під санкціями України, країн ЄС та США, і хто до або після широкомасштабного вторгнення публічно не ідентифікували себе як українські. виконавці та виконавиці

Статті на тему