Закрити
UA
Життя

13 фактів про серіал “Гра в кальмара”, про які ви швидше за все не знали 

Поділись:

Все, про що було сказано в корейській дарамі і найпопулярнішому серіалі Netflix між рядками. 
posts-to-db-Фото 1

Всього за кілька тижнів історію про людей, які втратили будь-яку надію на краще життя і відправилися на смертельно небезпечну гру, переглянули понад 111 мільйонів власників акаунтів Netflix. І це лише за офіційними підрахунками. Дивно, але саме яскравий антураж на тлі страху перед життям, передчуття жорстокої гри та почуття безнадії так сильно захопили глядачів. Антиутопічний світ та руйнівна влада грошей -”Гра в кальмара” вразила не лише сюжетом, а й філософським змістом. Але про що глядачі дарами навіть не здогадувалися? Пропонуємо дізнатися разом. 

Спочатку “Гра в кальмара” мала носити інша назва. “Раунд шість” – саме так в оригіналі звучить ім’я історії про старт роботи, над якою Netflix заявив ще в 2019 році. І хоча те, як назвати корабель прямо впливає на успішність його шляху, припускаємо, що в цьому випадку популярності дарамі було все одно не уникнути. 

Творець сценарію “Ігри в кальмара” Хван Дон Хек працював над сюжетом понад десятиліття. Тільки на написання останніх двох епізодів у чоловіка пішло півроку. Хван зізнався, що часом навіть для нього історія звучала надто відсторонено, жорстоко та незнайомо, тому важливо було уявити все таким чином, щоб “Гра у кальмара” знайшла свою кінцеву аудиторію. 

posts-to-db-Фото 2

“Гра в кальмара” мала стати фільмом. І це зовсім не дивує, адже Хван насамперед відомий своїми повнометражними картинами (“Міс Бабуля”, “Сурове випробування”). Але тоді глядач би точно не зміг познайомитися з харизматичним офіцером поліції, який проникає на острів у пошуках свого брата — аудиторія навіть не підозрює, якого яскравого персонажа могла б втратити. Більше того, номер 240, який жертвує своїм життям заради Кан Се Бек, в оригіналі мав бути чоловіком. Проте, сценаристу здалося, що у щирому зв’язку між жінками значно більше сенсу. 

На картинках у спільній кімнаті учасників гри є підказки до майбутніх випробувань. Після того, як конкурентів стає дедалі менше, а їхні ліжка зникають, глядачі бачать натяки і на перетягування каната, і на гру в кальмарі. 

posts-to-db-Фото 3

Лялька з першої гри реальна, і її можна побачити на власні очі. Для цього потрібно лише від’їхати від Сеула в округ Джинчхон, і відправитися в музей екіпажів. Ляльку запозичили під час зйомок, а потім повернули на її законне місце. 

Читай також: Що таке сезонний афективний розлад і як з ним боротися?

Номер телефону з першого епізоду, Який і починає весь ланцюг подій, також реальний. Його власник зізнався, що отримує по 4 дзвінків щодня. Політичний кандидат із Південної Кореї навіть запропонував викупити його за чималу суму.  

Одне з випробувань “Ігри в кальмара” тренд TikTok. У “Цукрових стільниках” учасники мали голкою вирізати фігурку з саморобної карамельної насолоди, не зламавши її. Інгредієнти ласощів дуже прості — цукор та харчова сода. Не під страхом смерті, мабуть, набагато простіше впоратися із цим завданням.

posts-to-db-Фото 4

Незважаючи на те, що фінал “Ігри у кальмари” глядачі назвали таким, що розчаровує, він все-таки передбачає продовження. Проте, поки що жодних планів на другий сезон його творець не будує. Поки Хван говорить про те, що йому навіть думати про сіквел страшно. Втім, дивлячись на популярність дарами, ми впевнені, що продовження не забариться.

В останньому епізоді серіалу використовується реальний новинний сюжет. Хван зазначив, що він хотів наголосити на тому, наскільки сумна корейська реальність. Фінансова ситуація в азіатських країнах справді жахлива, тому можливість існування подібної гри здається цілком предметною.

“Гра в кальмара” – кінодебют для корейської моделі Чон Хо Ен, яка в історії зобразила молоду дівчину-біженку з Північної Кореї У минулому Чон була учасницею шоу “Топ-модель по-корейськи”, з’явилася на кількох показах, також була на обкладинці Vogue. Тепер із кожним днем ​​передплатників у актриси стає дедалі більше, як і пропозицій співпраці від модних будинків.

posts-to-db-Фото 5

Головний герой історії Кі Хун здається таким реальним, а також дбайливим і добрим саме завдяки актору, який його зіграв. Так, Лі Джон Дже особисто вигадав епізод, де його персонаж годує бродячого кота, а також невміло намагається вставити соломинку у склянку Се Бек при першому знайомстві.

Охоронці у масках спочатку мали бути бойскаутами. Саме так задумав творець шоу Хван, але потім зрозумів, що оригінальний костюм скаутів дуже добре виглядає на чоловічій фігурі. За задумом люди в рожевих комбінезонах — мурахи в колонії, а тому й маски в результаті були намальовані таким чином, щоб все в цих героях нагадувало працьовитих і зациклених комах.

posts-to-db-Фото 6

Техніка Кі Хуна на грі “солодкі стільники” – особистий досвід Хвана. Саме так він сам “вирізав” фігурки у дитинстві. У ніч перед зйомками третього епізоду автор “Ігри в кальмари” особисто перевірив методику, щоб переконатися, що вона все ще працює.