UA
RU

16-річний одесіс став победителем суперпопулярного талант-шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад
У суперфіналі грандиозного вокального шоу Співають всі! на телеканалі «Україна» наймасштабніше зіркове журі на чолі з Наталею Могилевською определило ім'я переможця сезону. Головний приз проекту – ПІВМІЛЬЙОНА гривень отримав талантливий хлопець з Одеси – Муаяд Абдельрахім. 

16-річний одесіс став победителем суперпопулярного талант-шоу «Співають всі!»-Фото 1

Сьогодні в ефірі каналу «Україна» пройшов суперфінал наймасштабнішого талант-шоу «Співають усі!» Проект об'єднав 100 зірок, які протягом восьми тижнів обирали найталановитіших українців, гідних боротьби за головний приз шоу – 500 тисяч гривень. Так, у фіналі глядачі побачили шалені виступи 14-ти учасників.

Наприкінці випуску на сцені залишилося три найсильніші конкурсанти, серед яких 30-річна киянка ODARA, дружина відомого музыканта та композитора Євгена Хмари, 16-річний Муаяд Абдельрахім із Одеси та 39-річний бариста зі Львова Ескен Зова. Учасники зійшлися в останньому вокальному поєдинку, після чого стало зрозуміло – головний приз та почесне звання переможця першого сезону суперпопулярного шоу «Співають всі!» отримав талановитий юнак Муаяд Абдельрахім.

«Я вдячний проекту, адже він розкрив мене і мій потенціал. Я дуже щасливий і хочу висловити благодарність кожній людині, яка мене підтримувала., – ділитися переможець шоу «Співають всі!» каналу «Україна» Муаяд Абдельрахім. - Перемога у шоу – це великий крок уперед і величезний штовх. Чомусь я впевнений, що цей проект мені дуже допоможе у подальшому становленні. Зі свого боку, можу точно сказати – я буду працювати ще більше, стати кращим і в жодному разі не залишу це справа».

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу.

Статті на тему