UA
RU

16 травня – місячне затемнення: що не варто робити у цей день

В астрології це явище пов'язують зі змінами, а також емоційним сплеском.

Щоб хтось не казав, але небесні тіла відіграють важливу роль у формуванні нашої життя. Події, які відбуваються, часто можна пов'язати з тим чи іншим рухом планет, тому ось чому всі зараз говорять про місячне затемнення.

16 травня – місячне затемнення: що не варто робити цього дня-Фото 1

16 травня, сьогодні, згідно з прогнозами астрологів відбувається місячне затемнення і проходить воно під знаком Скорпіона, а всі ми пам'ятаємо, що цей знак Зодиака характеризується войовничістю та сильною емоційністю, тому цей день буде таким самим.

Взагалі, місячне затемнення відбувається таким чином: Місяць, планета Земля та Сонце стояти в одній лінії, тому тіні від планети падає на Місяць, що призводить до повного затемнення. Максимальна фаза затемнення відбулася з 4 години 32 хвилини по Києву і закінчилася о 9:50. 

Що буде відбуватися у цей день?

Затемнення завжди символізує важкий період, після якого має налагодитись життя. Цікаво, що багато астрологів передбачали на цю годину, 16 травня, перемогу України у війні з росією чи якісь кардинальні зміни на воєнному фронті, які призведуть до перемоги. Сподіваємось, що так і буде і наша победа не за горами!

На персональному рівні ви зможете відчути в цей день внутрішню злість, агресію бажання розв'язати з кимось конфлікт чи з'ясувати відносини. Це відбувається через те, що затемнення відбувається у знаці Скорпіона. У цей час у життя будуть відбуватися зміни: все, що було хитке, над чим ви сумнівалися піде геть. Незрозумілі відносини, робота, над якою вам важко було працювати і все, що не мало стабільності до цього моменту – зникне з вашої життя.

Цей день краще перечекати і не робити жодних різких рухів. Астрологи рекомендують займатися практиками та самоаналізом: медитації, афірмації та пропрацюванням свого минулого. Присвятіть собі батьківщину та віддайтеся світлим почуттям, наприклад коханню. Побільше спіть.

Читайте також: Врятувати воїнів з “Азовсталі”: Підпишіть відкритий лист-звернення до ООН

Чого не варто робити цього дня?

Як ви вже зрозуміли, цей період надзвичайно важкий, тому не варто робити якихось вирішальних дій. 

  1. Чи не розв'язуйте конфліктів, не виявляйте свою думку сьогодні. Якщо ви планувати піти з робити, то краще це зробити в інший день; якщо ви хотіли закінчити відносини – сьогодні не година.
  2. Не приймати важливих рішень та не робити великі покупки – з цим будуть проблеми в майбутньому.
  3. Не робіть операцій та б'юті-процедур цього дня – вони будуть проблемними. Виключенням є екстрені хірургічні втручання.

Пам'ятайте, що зміни в цей період – неминучі, головне прийняти їх та адаптувати у свою життя.

Фото: Санні Сахіл/unsplash.com

Статті на тему