UA
RU

5 книг, які допоможуть розібратися в астрології

Редагувати переклад
Зібрали найкращі "підручники" з астрології, які розкажуть все про зірок, знаки Зодіаку та допоможуть змінити життя. 

астрологія книги

Для одних астрологія та гороскопи — витівки шарлатанів, а для інших — наука, яку можна зрозуміти лише після ретельного вивчення. Якщо ви ставитеся до другого типу, розповідаємо про п'ять корисних книг, які допоможуть дізнатися все про астрологію і навіть навчать самостійно складати гороскопи. 

Читайте також: Книги зі шкільної програми, які варто прочитати дорослим

 

Астрологія для всіх. Як розібратися в собі та навчитися розуміти інших»

книга астрологія для всіх

Автор: Гері Голдшнайдер

Купити книгу «Астрологія для всіх»

Кожен знак Зодіаку Гері Голдшнайдер розбирає найменші деталі. Після прочитань цієї книги ви дізнаєтеся, як спілкуватися з начальником Левом, які Овни конкуренти, як зляться, люблять та дружать усі знаки Зодіаку. Зустріли хлопця Стрільця – відкрили книгу, дізналися деталі його характеру та завойовуєте у всеозброєнні. «Астрологію для всіх» можна назвати повноцінним підручником та путівником з незвіданого світу астрології. 

 

«Настільна книга астролога»

книга настільна книга астролога читати

Автор: Джоанна Мартін Вулфолк

Купити «Настільну книгу астролога»

Поняття Місяць у Стрільці та ретроградний Меркурій здаються дивними, якщо не знати правильного трактування. Докладно астрологічні терміни у книзі пояснює Джоанна Мартін Вулфолк — астролог і журналістка. Після прочитання кожен зможе стати для себе особистим астрологом, навчиться складати гороскопи, дізнається історію виникнення та розвитку астрології та перестане сприймати її несерйозно. Книга не просто називається настільною, обсяг в 1 000 сторінок не дозволить вам носити книгу в рюкзаку, але це навіть на краще. Щоб детально вивчити тему, знадобиться озброїтись маркером, стікерами та блокнотом, щоб виписувати нові терміни. 

Читайте також: Серіали, фільми та книги, які допоможуть прийняти себе та своє тіло

 

"Знаки зодіаку. Динамічна астрологія»

книга знаки зодіаку. динамічна астрологія

Автор: Керолайн Фолкнер

Купити книгу «Знаки Зодіаку. Динамічна астрологія»

Керолайн Фолкнер називає свій авторський метод вивчення астрології динамічним. Для нього вона використовує дослідження про поведінку людини, духовні знання та вчення про астрологію. Крім цього, Фолкнер спростовує поширені міфи, у яких мало спільного з реальністю, але досі змушують декого здригатися через ризик учинити угоду, коли Місяць не в тому знаку, в якому потрібно. 

 

«Доля та Я. Самовчитель у питаннях та відповідях»

книга доля і я Самовчитель у питаннях та відповідях

Автор: Рамі Блект

Купити книгу «Доля та Я. Самовчитель у питаннях та відповідях»

Узбекистанець Рамі Блект присвятив своє життя вивченню альтернативної психології та ведичної астрології. У книзі «Доля та Я. Самовчитель у питаннях та відповідях» розбираються важливі аспекти нашого життя – від стосунків до самореалізації. 

Читайте також: Книги, які допоможуть розібратися з поняттям фемінізм

 

«Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку»

книга вічний гороскоп таємниця знаків зодіаку

Автор: Гері Голдшнайдер, Джуст Елфферс

Купити книгу «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку»

Про розрізнення знаків Зодіаку ми чуємо щодня: то Терези когось підвели, то хлопець Близнюки виявився мерзотником. Але, крім основних параметрів всіх знаків, варто спиратися на дату народження людини. Адже більше про кожного з нас розповість день та рік народження. Лев, наприклад, може народитися на порозі Діви, Терези на порозі Скорпіона. 

Статті на тему