UA
  RU

  5 кращих фешн-ілюстраторів у Instagram

  Редагувати переклад
  Знайомимося з найцікавішими митцями зі світу моди у Instagram.

  Від розробки запрошень до проектування подіуму без художників не обходиться жоден етап появи колекції.

  Unskilledworker

  5 кращих фешн-ілюстраторів у Instagram-Фото 1

  Gucci, Alexander McQueen, Глен Лачфорд – це не повний список дизайнерів та фотографів, з якими працював Unskilledworker's. Атмосферні ілюстрації анонімного художника-самоучка, можливо, одні з найпопулярніших у Instagram.

  Richardkilroy

  5 кращих фешн-ілюстраторів у Instagram-Фото 2

  Від публікацій у власному журналі Decoy до книги кращих ілюстрацій Menswear Illustration – роботи Річарда Кілроя завжди розповідають про моду. На Тижні моди в Лондоні він працював із десятьма провідними дизайнерами – від Джонатана Вільяма Андерсона до Клер Берроу. На його рахунку також співпраця з благодійним проектом Star Wars допомоги лікарні Great Ormond Street.  

  Читайте також: КІЛЬКА НЕЗВИЧАЙНИХ СПОСОБІВ ПРИКРАШЕННЯ ГАРБУЗИ НА ХЕЛОУІН

  Manjitthapp

  5 кращих фешн-ілюстраторів у Instagram-Фото 3

  Манжі – ще студентка коледжу мистецтв, але її роботи вже на увазі. Вона багато в чому надихається і інтерпретує образи з показів Balenciaga і Gucci і любить перетворювати свої ілюстрації в аксесуари або предмети інтер'єру.

  Buttonfruit

  5 кращих фешн-ілюстраторів у Instagram-Фото 4

  Джилл Баттон називає себе насамперед художником, а не модним ілюстратором. Нещодавно вона співпрацювала з Dries Van Noten, створивши запрошення для показу осінньо-зимової колекції 2016. Вона в основному зображує портрети жінок, які «знають, чого хочуть» і «одягаються, щоб отримати це».

  Nicasio_torres

  5 кращих фешн-ілюстраторів у Instagram-Фото 5

  Роботи Ніказіо зосереджені на тендітній стороні краси, що він і передає за допомогою фарб, а не деталей. Автор використовує китайську чорнильну техніку, яке малюнки здаються незавершеними. Тіло – одна з найулюбленіших тем ілюстратора. Остання серія робіт художника присвячена недавньому показу Сен-Лоран.

  Статті на тему