UA
RU

5 правил сучасного побачення від творця серіалу “Секс у великому місті”

Редагувати переклад

Все, що ми могли прогаяти, сидячи в карантинному режимі.

Давайте піднімемо руки ті, хто нещодавно ходив побачити? Добре, якщо таких виявиться більше, але сучасні реалії, на жаль, змушують нас добре подумати, перш ніж піти на зустріч із незнайомцем.

5 правил сучасного побачення від творця серіалу “Секс у великому місті”-Фото 1

У соціальних мережах все просто - попереписувалися, обмінялися компліментами і, вуаля, як і відносини зав'язалися. Але офлайн зустрічі ніхто не скасовував, тому якщо ви все ж таки насвайпали собі в додатку для знайомств людини, з якою готові зустрітися, тоді ми підготували для вас 5 правил сучасного побачення. Це не просто рандомні рекомендації, це збірка порад від творця найулюбленішого серіалу "Секс у великому місті" Кендіс Бушнелл. Вона об'єднався з сервісом онлайн-знайомств Match, щоб поділитись поточним планом знайомств для одиноких людей.

Правило №1: Правило трьох побачень

Так, воно досі актуальне через стільки років. Напевно, ще наші мами дотримувалися цього правила і сучасним дівчатам також буде дуже доречним. Достатньо протриматися три побачення до інтимної близькості, щоб зрозуміти наскільки це ваша людина, плюс, незвіданість лише підігріває інтерес. Люди хочуть створити хімію і зв'язок, перш ніж вдатися до тілесних втіх. Пам'ятайте, що це не обов'язково для всіх, але для більшості ці три побачення — тверде емпіричне правило. 

Правило №2: Зобов'язання – новий вид сексуальності

через GIPHY

Кендіс Бушнелл каже, що кожні кілька років з'являються матеріали про те, що визнано новий вид сексуальності або переглянуто старий. Наприклад, "Розум - новий вид сексуальності". Але як ласить пул знайомств сайту Match, на думку 62% опитаних зобов'язання стали новим видом сексуальності в рамках карантинних обмежень. Відтепер, людина, яка знає, що вона повинна робити і як, виглядає набагато сексуальніше, ніж будь-яка інша. Саме на таких чоловіків жінки частіше стали звертати увагу та віддавати їм перевагу.

Правило №3: Вечірні затишні побачення у топі

За час локдауну люди настільки звикли проводити час будинку, що багатьом просто некомфортно виходить за межі власної зони комфорту. Наприклад, 44% самотніх людей стали готувати більше, а 46% почали дивитися нові телешоу. Чим не ідея для романтичного побачення? Для багатьох обранців найкращим варіантом може стати спільно приготовлена ​​вечеря та перегляд нового серіалу на Netflix. Хоча для першого побачення – це сумнівна витівка – запрошувати до себе додому, але Бушнелл стверджує, що така тенденція є, тому дивуватися не варто.

Читайте також: Досягти дзена і не лише: 5 кроків до гармонії у сексуальному житті

Правило №4: Будьте безтурботні та відкриті

через GIPHY

Одинаки повідомили, що сміх і глибока, змістовна бесіда роблять перше побачення приголомшливим і незабутнім. Замість того, щоб запитувати співрозмовника: «Розкажи мені про себе», спробуйте поставити йому конкретніші запитання, наприклад: «Яку музику ти слухаєш?» або «Який твій улюблений фільм?» або "Де ти працюєш?". Сучасне перше побачення має бути змістовним і без удавання, щоб розуміти як поводитися далі. Крім того, будьте чесні в тому, що ви дійсно шукаєте, якщо хочете зобов'язань, визнайте цю істину. 

Правило №5: Здоров'я у пріоритеті

95% самотніх людей зізналися, що поставили своє здоров'я та фізичну форму у пріоритет під час пандемії. Погодьтеся, це навіть на краще, оскільки фізичні вправи покращують кровообіг, а це дає можливість почуватися комфортно в незручних ситуаціях, наприклад, першому побаченні, а також стане спільною темою для розмови. Ну і здорова людина поруч - гарант вашого здоров'я, як не крути.

Ці п'ять простих правил допоможуть швидше адаптуватися до побачення, якщо ви давно туди не ходили і дадуть розуміння, що зараз цікавить ваших нових знайомих.

Статті на тему