UA
RU

5 причин відвідати концерт Beissoul & Einius

Редагувати переклад

11 грудня литовський електронний дует Beissoul&Einius приїжджає до Києва. Ми попросили музикантів пояснити, чому ми не повинні пропустити їхній виступ.

Beissoul & Einius '16_redblue hr

Ми не побачимо Beissoul & Einius у Києві до наступної осені:

«Ми продовжимо роботу над нашим новим альбомом, у якому подивимося на себе абсолютно іншими очима: звуки, вокал, мелодії, аранжування, стиль. У ньому будуть нова гострота та нова хоробрість. Після релізу ми одразу поїдемо в тур фестивалями Європи та рідної Литви».

Щоб почути наживо трек небо з EP Chamillion:

«Ця пісня сповнена дуже світлих емоцій. Це незвичайна екскурсія Старим містом Вільнюса – одного з найбільших у Європі. Прогулянка довга, можна й заблукати. Але чим більше нас буде, тим краще прогуляємось усі разом!»

Щоб опинитися серед модної київської публіки та оцінити ексцентричний стиль дуету:

«Найголовніший інгредієнт у процесі створення наших костюмів – це фантазія та розуміння себе, що і як тобі подобається. І бажання ділитися цим із усіма людьми, адже разом можна зробити набагато більше дивовижних речей».

Щоб нарешті вигуляти свої dancing shoes:

«Найкращі рухи – це рухи свободи. Головне – дати своєму тілу абсолютну свободу, і воно вас здивує!

Щоб чудово відзначити початок вікенду:

«Ми їдемо в наші секретні старовинні та атмосферні місця, де майже не буває людей, щоб побути там хоча б 5-10 хвилин. І вся енергія на уїк-енд – тут як тут!»

ДЕ: клуб Atlas, Київ
КОЛИ: 11 грудня

B&E_POSTER_ATLAS

Статті на тему