UA
  RU

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою

  Редагувати переклад

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою-Фото 1

  Потік інформації в сучасному світі настільки великий, що складно вмістити все в голові і нічого не забути. На допомогу приходять програми, які замість нас запам'ятовують найпотрібніше, збирають інформацію в одному місці та нагадують про важливе. 

  Читайте також: 5 корисних програм для управління фінансами

   

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою-Фото 2

  Скоро

  Плануєте подивитися на вихідних чи у відпустці кілька серіалів та фільмів, які давно відкладали? Список книг для прочитання зростає зі швидкістю світла, кількість ресторанів за порадами друзів наближається до сотні, а блокнот вже списаний? Ідеальним помічником стане програма Скоро, що збере одному місці всю потрібну інформацію. До списків можна також додавати музику, подкасти, музеї, які хочете відвідати, і навіть країни. 

   

   

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою-Фото 3

  Wunderlist

  Не у всіх виходить вести щоденник: то не вистачає часу заповнювати, то просто зникає бажання тягати із собою блокнот. На допомогу прийде корисна і проста у використанні додаток Wunderlist. Створюйте списки справ, тематичні папки (будинок, робота, відпустка), встановлюйте дедлайни та отримуйте нагадування. Програму на телефоні можна синхронізувати з іншими пристроями, тому виконувати щоденні завдання стане набагато простіше.

  Читайте також: Світ технологій: Мобільні програми, які допоможуть схуднути

   

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою-Фото 4

  Неробочий час

  Використовуйте телефон не тільки для роботи та скролінгу стрічки соцмереж, але й цифрового детоксикації. Як би ми не налаштовували себе на роботу, рука так і тягнеться до телефону перевірити пошту, відповісти на повідомлення або переглянути стрічку у Фейсбуці. Неробочий час допоможе сфокусуватися на важливих завданнях та не відволікатися. Ви можете обмежити на певний час доступ до програм і навіть заблокувати сповіщення про дзвінки. Тепер робочий день буде продуктивнішим!

   

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою-Фото 5

  Shine

  Shine допомагає бути зарядженим виконання поставлених цілей. Програма відправляє мотиваційні повідомлення, ґрунтуючись на ваших цілях та завданнях. Щодня ви отримуватимете текст, який допоможе відчути себе краще, спокійніше і налаштуватися на робочий день. Також у користувачів є доступ до аудіозаписів на різні теми: любов до себе, мотивація, творчість, зміцнення відносин, покращення сну, впевненість, уважність, вигоряння та багато іншого. 

  Читайте також: 6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі

   

  5 додатків, які допоможуть стати більш організованою-Фото 6

  Удар

  Вводити нові звички та ставити цілі стає простіше з кишеньковим помічником. Удар - Це більше, ніж стандартний трекер. Він збирає в одному місці всі завдання та допомагає контролювати їх досягнення. Тепер не потрібно заводити блокнот і намагатися регулярно виконувати цілі. 

  Статті на тему