UA
  RU

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика

  Редагувати переклад

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика-Фото 1

  В одну мить Світ змінився і цей чарівний пендель від Всесвіту просто не залишає вибору, людству доводиться пристосовуватися і змінювати звичний уклад життя. Villa Krim підготувала свій гайд з проходження випробування під назвою «карантин»: 5 рекомендацій, які допоможуть зберегти нерви, роботу, гроші, відносини і вашого котика.

  1. Спасіть Світ, лежачи на дивані!

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика-Фото 2

  Повірте, безпрецедентні заходи карантину, введені у всьому світі — це не просто запобіжний засіб, це необхідність. І як йдеться в актуальній жарті: «Нам випав шанс спасти Світ, лежачи на дивані, то давайте не облажаємося з цією місією!». Будь-який подвиг вимагає принесення жертви — доглянуті нігтики, нарощені вії, походи в спортзал, дружні посиденьки в гостях та інші приємні і, можливо, навіть необхідні ритуали, без яких, тим не менше, обійтися можна. Ну, а щоб усі ці втрати перенести було легше, дуже радимо пригубити бокал-другий Villa Krim Muscat Riviera. Запевняємо, це розове, ароматне вино розчинить всі ваші тривоги і підсолодить гіркоту, викликану відрослими корінцями або посіченими кінчиками.  

  2. Stop panic drink organic

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика-Фото 3

  «Для занепокоєння є більш серйозні підстави, ніж відросло коріння», — скаже хтось із читачів і буде правий. Весь світ охоплений панікою з приводу того, що безліч бізнесів зупинилися, люди втратили роботу або бояться втратити її в найближчу годину. І тут набуває чинності головне правило моєї бабусі: «Делай те, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є!». Перш за все, варто пам'ятати, що віддалений режим роботи — це не відпустка, а час працювати вдвічі продуктивніше, щоб ваша цінність, як співробітника, була ще помітнішою, тоді і про скорочення у вашого керівництва думок не виникне. Якщо ж робота зупинилася, чесно дайте собі відповідь на запитання, чи можете ви вплинути на ситуацію, щоб вона зрушилася в позитивному напрямку? Якщо «так» — робіть це і немає проблем! Якщо «ні» – паніка точно не вихід. Значить це час для вас зробити зупинку, видихнути і переосмислити те, що відбувається. Рекомендуємо зробити це за бокалом Villa Krim Chardonney. Аромати лугових трав і м'який вершковий смак чудово заспокоюють і розслаблюють нерви, зміцнюючи думки про те, що в кінці кінців пристосовуватися наш вид вміє найкраще — доведено тисячоліттями еволюції, а значить у нас вийде і цього разу. 

  3. Без нової пари взуття можна жити!

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика-Фото 4

  За кілька тижнів карантину моя знайома зібрала більше грошей, ніж за минулий рік. «По магазинах не походиш, а тому соблазнів у рази менше, та й витрачати гроші на необов'язкові покупки стало трохи боязко. І ось, я опинилась у ситуації, якої зі мною рік не траплялося — до ЗП тиждень, а 70% попередньої ще зі мною», — похвалилася вона. Тепер її список товарів першої необхідності виглядає так: вівсянка, яблука, банані, сир і Villa Krim Piccolo. Виявилося, щоб її організм функціонував у звичайному режимі, цього достатньо, але ще місяць тому вона могла привести 1000 аргументів на користь того, що без придбання нової пари взяття чи сукні — це неможливо.

  4. Будьте поруч на відстані!

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика-Фото 5

  Дивно, що година карантину скасовує всі істини та правила, які працювали раніше. Тепер, щоб проявити турботу, краще бути не поруч із близькими, як мінімум фізично. І, звичайно, не йдеться про тих, з ким виділите житлову площу. Мова про контакти з друзями та рідними, які перебувають на відстані. Для загального благополуччя, на годину карантину, це саме відстань краще зберегти і відмовитися від походів у гості. Так, навіть якщо День народження. І навіть якщо ювілей! При цьому, використовуючи всі можливості, даровані прогресом, можна насолоджуватися товариством близьких за допомогою конференц-зв'язку у месенджері або новомодному zoom. І це чудовий вихід побачитися, не порушуючи правил карантину і поспілкуватися за бокалом ігристого Villa Krim Semi Sweet.  

  5. Спасіть котика!

  5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть спасти Світ, роботу, гроші, відносини і вашого котика-Фото 6

  Один наш знайомий ветеринар сказав, що більше, ніж всі інші тварини, від карантину страждають котики. Адже, на відміну від собак, життя яких закінчується, коли господар виходить за двері, коти, в більшості своїй, все ж таки досить егоїстичні приятелі і звикли насолоджуватися своєю ізоляцією і самотністю, в якій вони перебувають більшу частину свого часу, коли ви йдете на роботу. Тому новий режим, при якому їх пестять увесь час, знімають для соц.мереж, вичісують або чого доброго, купають — їм не в кайф.

  А тому, пропонуємо вам змістити увагу з пухнастиків, наприклад, на пляшку ігристого Villa Krim Rose — стрес знімає не гірше, та й у кадрі Інстаграм виглядає чудово!  

  Не будьте легковажними, дотримуйтесь заходів безпеки та будьте здорові!

  Всегда ваша, Villa Krim!

  Статті на тему