UA
RU

6 серіалів, які замінять похід до психолога

Сеанс психотерапії будинку на ліжку, під ковдрою та з кухлем гарячого чаю. 

6 серіалів, які замінять похід до психолога-Фото 1

Сеанси у психотерапевта — найкращий подарунок будь-кому, хто хоче зробити своє життя кращим. Останнім часом все більше людей не бояться обговорювати хвилюючі теми з фахівцями і, напевно, в оточенні кожного є той, хто регулярно займається з психологом. Або ця людина ви самі. Хоч би як там було, у XXI столітті є ще один спосіб самодопомоги розважального формату — перегляд серіалів.

Marie Claire зібрав свої улюблені серіали, які замінять похід до психолога, і змусять зайнятися самоаналізом, і допоможуть добре провести час. 

Читайте також: 100 найкращих серіалів XXI століття

 

«Погань»

Які проблеми допоможе вирішити: самоідентифікація, втрата близької людини, стосунки з батьками та родичами, постійні пошуки нового партнера, вибір «проблемних» партнерів

Головна героїня, ім'я якої, до речі, жодного разу не прозвучить у серіалі, постійно заводить нездорові стосунки, вибирає «проблемних» партнерів, з якими їй не судилося бути разом і тяжко переживає смерть близької подруги, в якій звинувачує себе. На додачу героїня Фібі Уоллер-Брідж терпіти не може свою мачуху та чоловіка сестри.

 

«Чому жінки вбивають»

Які проблеми допоможе вирішити: зради партнера

Назва серіалу недвозначно натякає, що рано чи пізно хтось когось уб'є і навряд чи подібне видовище краще за прийом у психолога, але не все так однозначно. Три жінки, які живуть у різні епохи в одному особняку, стикаються із подружньою зрадою. Цікаво подивитися збоку, як справляються із цим пари і що до цього призводить.  

Читайте також: 6 нетипових серіалів для супергероїв

 

«Дівчатка Гілмор»

Які проблеми допоможе вирішити: стосунки з батьками, перше кохання, підлітковий та юнацький максималізм, рання вагітність 

Лорелай і Рорі — мама і дочка, які виглядають як найкращі подруги і поводяться так само. Вони діляться один з одним усіма проблемами, переживаннями і разом йдуть пліч-о-пліч до складних життєвих випробувань. Лорелай завагітніла о 16-й і відмовилася від допомоги багатих батьків, але це не завадило їй виховати прекрасну дочку і вирости разом з нею. 

 

«Дієтленд»

Які проблеми допоможе вирішити: прийняття свого тіла, проблеми з їжею

Співробітниця журналу для підлітків не вписується в громадські стандарти краси та постійно намагається схуднути. Всі спроби марні, а Полум так само ненавидить своє тіло. Відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів і дівчина вирішується вдатися до хірургічної операції зі зменшення шлунка. Тим часом Плам стає учасницею феміністичної організації і, можливо, жодних втручань у своє тіло їй уже не знадобиться. 

Читайте також: 10 міні-серіалів, які можна переглянути за вихідні

 

"Патріот"

Які проблеми допоможе вирішити: пошук свого місця у житті, самореалізація, страх брати відповідальність

Колись успішний агент уряду США пішов на спокій після невдачі в роботі, пише пісні в Амстердамі на політичні теми, палить марихуану, справляється з наслідками депресії та професійного вигоряння. Коли Джону дають шанс все виправити, є великий ризик, що нова справа щодо впровадження в компанію, яка займається будівництвом трубопроводу, піде навперейми. 

 

«Статеве виховання»

Які проблеми допоможе вирішити: самоідентифікація, прийняття свого тіла

Якщо попередні серіали могли б замінити похід до психолога, то «Підлогове виховання» допомогло б заощадити і на прийомі у сексолога. Головні герої – підлітки – відкривають у школі свій міні-бізнес та допомагають одноліткам із проблемами інтимного характеру. У результаті майже всі їхні питання виявляються психологічними, а просунутий син сексолога, який керує процесом допомоги, швидко знаходить їхнє вирішення. 

Статті на тему