Спецпроекты now:

6 серіалів, які замінять похід до психолога - 184x88 6 серіалів, які замінять похід до психолога - 162x466 серіалів, які замінять похід до психолога - 120x46 6 серіалів, які замінять похід до психолога - 252x88 6 серіалів, які замінять похід до психолога - 166x44
Стиль життя

Вместо тысячи слез:6 серіалів, які замінять похід до психолога

Сеанс психотерапії вдома на ліжку, під ковдрою та з кружкою гарячого чаю.

Сеанси у психотерапевта — найкращий подарунок будь-кому, хто хоче зробити своє життя кращим. Останнім часом усе більше людей не бояться обговорювати хвилюючі їх теми з фахівцями і, напевно, в оточенні кожного є той, хто регулярно займається з психологом. Або ця людина ви самі. Як би там не було, у XXI столітті є ще один спосіб самодопомоги розважального формату — перегляд серіалів.

Marie Claire зібрав свої улюблені серіали, які і замінять похід до психолога, і змусять зайнятися самоаналізом, і допоможуть добре провести час.

Читайте також: 100 лучших сериалов XXI века

 

“Fleabag”

Які проблеми допоможе вирішити: самоідентифікація, втрата близької людини, стосунки з батьками та родичами, постійні пошуки нового партнера, вибір “проблемних” партнерів.

Головна героїня, ім’я якої, до речі, жодного разу не прозвучить в серіалі, постійно заводить нездорові відносини, вибирає “проблемних” партнерів, з якими їй не судилося бути разом, і важко переживає смерть близької подруги, у чому звинувачує і себе. На додачу героїня Фібі Воллер-Брідж терпіти не може свою мачуху і чоловіка сестри.

 

“Чому жінки вбивають”

Які проблеми допоможе вирішити: зради партнера

Назва серіалу недвозначно натякає, що рано чи пізно хтось когось вб’є. Навряд чи подібне видовище краще, ніж прийом у психолога, але не все так однозначно. Три жінки, які живуть у різні епохи в одному особняку, стикаються з подружньою зрадою. Цікаво подивитися зі сторони, як справляються з цим пари і що до цього призводить.

Читайте також: 6 нетипичных сериалов про супергероев

 

“Дівчата Гілмор”

Які проблеми допоможе вирішити: стосунки з батьками, перше кохання, підлітковий і юнацький максималізм, рання вагітність

Лорелай і Рорі — мама і дочка, які виглядають як найкращі подруги і поводяться так само. Вони діляться одна з одною усіма проблемами, переживаннями і разом йдуть рука об руку до складних життєвих випробувань. Лорелай завагітніла в 16 і відмовилася від допомоги багатих батьків, але це не завадило їй виховати прекрасну дочка і вирости разом з нею.

 

“Дієтленд”

Які проблеми допоможе вирішити: прийняття свого тіла, проблеми з їжею

Співробітниця журналу для підлітків не вписується в суспільні стандарти краси та постійно намагається схуднути. Всі спроби марні, а Плам не перестає ненавидіти своє тіло. Відчайдушні часи вимагають відчайдушних кроків і дівчина вирішує вдатися до хірургічної операції по зменшенню шлунку. Тим часом Плам стає учасницею феміністичної організації і, можливо, ніякі втручання в своє тіло їй вже не знадобляться.

Читайте також: 10 мини-сериалов, которые можно посмотреть за выходные

 

“Патріот”

Які проблеми допоможе вирішити: пошук свого місця у житті, самореалізація, страх брати на відповідальність

Успішний у минулому агент уряду США пішов на спочинок після невдачі в роботі, пише пісні в Амстердамі на політичні теми, курить марихуану, справляється з наслідками депресії та професійного вигорання. Коли Джону дають шанс все виправити, є великий ризик, що нова справа щодо впровадження в компанію, яка займається будівництвом трубопроводу, піде шкереберть.

 

“Статеве виховання”

Які проблеми допоможе вирішити: самоідентифікація, прийняття свого тіла

Якщо попередні серіали могли б замінити похід до психолога, то “Статеве виховання” допомогло б заощадити і на прийомі у сексолога. Головні герої — підлітки — відкривають у школі свій міні-бізнес і допомагають одноліткам з проблемами інтимного характеру. У результаті майже всі їхні запитання виявляються психологічними, а просунутий син сексолога, який керує процесом допомоги, швидко знаходить їх рішення.

  • L’Occitane
  • MC Shop


Статьи по теме:

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...