UA
RU

5 треків, які закохають вас у магію кіно Ваги Андерсона від діджея Сані Дімова

Редагувати переклад
Спеціально для Marie Claire столичний діджей, а від недавна ведучий «Першого шоу», нового ранкового проєкту на телеканалі Суспільне Культура по будням о 7:00 -
 Саня Димов
 зробив підбірку самих вдалих треків з фільмів Веса Андерсона, в якого в кадрі ніколи не потрапляють випадкові речі, люди та навіть звуки.

5 треків, які закохають вас у магію кіно Ваги Андерсона від діджея Сані Дімова-Фото 1

Я обожнюю фільми Веса Андресона. Завжди карколомний гумор, інколи специфічний, але такий теплий. Своїми кольорами стрічок Вес створив цілий світ, який став трендовим у тік-тоці, наприклад. Він зібрав своїми роботами не тільки шанувальників, а цілих послідовників. Мені, як діджею, цікаві саундреки його фільмів. І я хочу виділити найяскравішими композиціями, які точно вас закохають у творчість Веса Андерсона.

Obituary — Alexandre Desplat

Якщо ви ще не побачили фільм «„Французький вісник“ від „Ліберті, Канзас Івнінґ Сан“» (The French Dispatch), то точно чули цю композицію. У тік-тоці відзнято мільйон відео під цю мелодію, людям не тільки подобається музика, вони слідують стилістиці Веса.

Aline — Jarvis Cocker

Уявіть собі, це французький хіт літа 1985 року! Але завдяки фільмам Веса Андерсона, можна сказати, ці композиції отримали нову популярність. Просто ввімкніть на заході сонця та відчуйте магію цією мелодії. До речі, це також з фільму «„Французький вісник“ від „Ліберті, Канзас Івнінґ Сан“» (The French Dispatch).

Daylight Express To Lutz — Alexandre Desplat

Alexandre Desplat основний композитор фільмів Веса Андерсона. Не дивно, що я буду рекомендувати ще одну його мелодію з фільму «Готель „Ґранд Будапешт“» (The Grand Budapest Hotel) . Взагалі весь саундрек шикарний.

Ooh La La — Faces

Я думаю ви помітили, що вмикаючи кожну з запропонованих мною пісень, ви одразу розумієте «почерк» Веса Андресона. Це не дивно, бо він несе за собою найкращий вайб минулого — доброго, теплого, лампового. Ця пісня з фільму «Академія Рашмор» (Rushmore).

Last Train to San Fernando — Johnny Duncan & Blue Grass Boys

А це з нової стрічки Веса «Місто астероїдів» (Asteroid City). Фільм я подивлюся завдяки B&H та Marie Claire найближчим часом. А ось з саундреком встигнув ознайомитися і вам рекомендую цю кантрі-мелодію.

Читайте також: ЗІРКОВА ПРЕМ’ЄРА НОВОГО ФІЛЬМУ ВЕСА АНДЕРСОНА “АСТЕРОЇД-СІТІ”  

Статті на тему