UA
RU

6 головних фільмів грудня

Редагувати переклад
Вносимо до календаря дати головних прем'єр місяця. 
6 головних фільмів грудня-Фото 1

Фото: MRC II Distribution Company

Останній місяць року дарує багато гідних фільмів — екранізацію українського роману Василя Шкляра, Камбербетч зіграє винахідника Едісона, а Деніел Крейг розслідуватиме загадкове вбивство. 

Читайте також: Найкращі фільми, засновані на реальних подіях

 

«Аеронавти»

Дата прем'єри: 5 грудня

«Аеронавти» засновані на реальних подіях та розповідають про рекордну подорож на повітряній кулі вченого-метеоролога Джеймса Глейшера та дівчини-аеронавта Амелії Рен. 

На відміну від Джеймса, який має історичний прототип, Амелія — збірний образ із першої жінки-аеронавта Софі Бланшар, справжнього супутника в польоті Генрі Коксвелла та британки Маргарет Грем. 

 

«Ножи наголо»

Дата прем'єри: 5 грудня

Деніел Крейг у ролі детектива, який випадково вплутався в дивну справу, шукатиме вбивцю відомого письменника. Іронічно, що він сам складав детективи і закінчив приблизно так, як його герої. Під підозру потраплять усі близькі письменники, слуги з його будинку і в результаті вбивцею напевно виявиться той, про кого думаєш із самого початку.  

Читайте також: Як мультфільму «Холодне серце» вдалося підкорити весь світ

 

"Чорний ворон"

Дата прем'єри: 5 грудня

1920-ті роки, Україна. Радянська влада захоплює територію та вбиває повстанців, які йде проти мас. «Чорний ворон» ґрунтується на однойменному історичному романі українського письменника Василя Шкляра. 

 

«Війна струмів»

Дата прем'єри: 12 грудня

Фільм був знятий у 2017, але на екрани виходить лише через два роки. Виною тому став Харві Вайнштейном, котрий був продюсером фільму. Через звинувачення у домаганнях реліз відклали на невизначений термін і ось його час настав.

Томас Едісон (Бенедикт Камбербетч) винаходить постійний струм, тоді як його колеги - Джордж Вестінгауз (Майкл Шеннон) і Нікола Тесла (Ніколас Холт) - виступають з іншого боку барикад і наполягають на використанні змінного струму. Дух суперництва нагадує одну з головних новинок минулого місяця - "Аутсайдерів" з Меттом Деймоном та Крісом Бейлом. 

Читайте також: 7 ролей Бенедикта Камбербетча, про які ви могли не знати

 

"Секс-бомба"

Дата прем'єри: 19 грудня

Роджер Айлз, творець каналу Fox News та радник високопоставлених американських політиків, якого звинуватили у сексуальних домаганнях, не вперше привертає увагу режисерів. Цього року вже виходив присвячений цьому скандалу серіал «Найгучніший голос», а тепер на нас чекає повнометражний фільм.

Трьох жінок, які звинуватили Айлза в харассменті, зіграли Шарліз Терон, Ніколь Кідман та Марго Роббі. 

 

«Кішки»

Дата прем'єри: 26 грудня

Один із найсвятковіших релізів за настроєм, але непередбачуваний у плані графіки може виявитися як темною конячкою, так і повним розчаруванням. Адаптація класичного мюзиклу «Кішки» здивувала графікою: до тіла тварин невміло приробили людські обличчя і це виглядає як мінімум дивно. 

Статті на тему