Edit page title Старі фільми, де дія відбувається влітку
Edit meta description Надихаючі картини, які нагадають про красу спекотного сезону. Літо - це не тільки нескінченні дні та ночі, які можна проводити в

Close edit interface
UA
RU

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати

Надихаючі картини, які нагадають про красу спекотного сезону. 

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

Літо - цене лише нескінченні дні та ночі, які можна проводити у нестримних рейвах або на березі найпрозорішого океану. Це ще й унікальна пора року, яку можна присвятити саморозвитку. Ми не закликаємо вас поринати в історію античної філософії або хоча б спробувати осягнути таємниці теорії великого вибуху. Настільки навантажувати ваш тендітний, втомлений мозок не варто навіть якщо дуже хочеться. Згадаймо чудові фільми з непідробною літньою атмосферою. Існує безмежна кількість якісних картин, про які ви навіть могли не чути. Особливо великий ризик пропустити ту чи іншу назву, якщо йдеться про ретро-екранізацію. Вінтажні фільми - невичерпне джерело натхнення, яке наповнюється і стильними образами, і естетично ідеальними філософіями. Розповідаємо про 6 мало відомих картин, дія яких відбувається у спекотний сезон.  

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

"Басейн" 

Літній відпочинок у Сен-Тропі, богемна пара та класичний любовний трикутник, який під “управлінням” режисера Жака Дере різко набуває четвертого кута. Якщо вам подобається естетика замкнутих просторів і шик життя багатих і знаменитих, то не пропустіть можливість насолодитися фільмом "Басейн" (1969). Головних героїв грає реальна пара — Ален Делом та Ромі Шнайдер, чия любовна історія стала чи не найтрагічнішою за все XX століття. Ще більше привабливості у картину привносить юна Джейн Біркін— на той момент ще тільки актриса-початківець. Красиві люди, що кружляють у хитросплетіннях доль навколо гігантського басейну, і трагедія, якою закінчується історія про ідеальних зовні, але зовсім недосконалих усередині людей.  

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

Читай також: Коротка розмова: Вчимося носити міні у зірок стрітстайлу

"Філадельфійська історія" 

Напевно, багато хто з вас знає чудовий, неймовірно забавний фільм “Вища громада”, який став для Грейс Келлі останньою роботою. Але не всі розуміють, що барвиста розповідь про багату спадкоємницю та її численних залицяльників — лише рімейк чорно-білої картини 1940 року. У першоджерелі типову білу “татчину доню” грає неповторна КетрінХепберн - сильна, строга, але неймовірно зворушлива. Там, де Грейс втілює класичну старлетку, Кетрін намагається знайти глибші грані гри. Романтичні хитросплетіння та естетика ідилічного американського містечка 40-х років минулого століття - "Філадельфійська історія" пробуджує віру в краще.  

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

"Вікно у двір" 

Обійтися без хоча б однієї картини з зовсім короткої фільмографії Грейс Келлі нам все ж таки не вдалося. Хоча подібного завдання ми перед собою точно не ставили. Фільм "Вікно у двір" знято у типовій для Хічкока манері - різкі звуки, ідеальні луки, яскраві фарби. Сюжет крутиться навколо вбивства, якого могло й не бути: головному герою здається, що він бачить, як його сусід із дому навпроти позбавляється своєї другої половинки. Герою Джеймса Стюарту, успішному журналісту, нема чим зайнятися, а зламана нога позбавляє можливості діяти. Благо, що у нього є гарна подруга-блондинка у виконанні Келлі. Разом вони розплутують складну справу, і навіть залишаються живими, що невластиво персонажам картин Альфреда Хічкока. 

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

"Фотозбільшення" 

Легендарний фільм-притча італійця Мікеланджело Антоніоні цікавить нас і з погляду побудови сюжету, і у зв'язку з тим, наскільки він важливий для історії моди. Натхненний історією про “можливе вбивство”, розігране у “Вікні у двір”, розповідь “Фотоувеличения” протікає і натомість “свингуючогоЛондона” 60-х, у якому відбуваються найнеймовірніші речі. Якщо вас цікавить мода, то вас точно порадує роль- камеолегендарної топ-моделі  Верушки- саме кадр з  кінофотосесіїголовного героя прикрашає оригінальний плакат картини. Літо, спека, загадкові вбивства - радимо запастися терпінням, щоб здолати шедевр, але почуття власної переваги точно заглушить гірку пігулку трохи затягнутого сюжету.  

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

Читай також: Дивовижний стиль: 7 модних прийомів Мерилін Монро

"Ніагара" 

Класичний фільм жанру нуар, який ми радимо подивитися не так через сюжет, як через акторський склад. Насамперед пропонуємо милуватися героїнею Мерилін Монро в легендарній сукні відтінку фуксії, яка особливо драматично виглядає на тлі бурхливого Ніагарського водоспаду. Літній кіноперегляд не можна вважати повноцінним, якщо ви пропустили можливість зайвий раз помилуватися розкішною білявкою. 

6 ретро-фільмів з літньою атмосферою, про які ви могли не знати.

"Смерть на Нілі" 

Радимо якнайшвидше дивитися екранізацію класичного роману Агати Крісті 1978 року, адже вже в 2020 планується прем'єра чергового реміксу. І якщо новий фільм має вразити бюджетними масштабами та грамотно збудованою естетикою, то ретро-версія вражає ідеальним акторським складом. Пітер Устінов, Міа ФерроуБеттДейвіс, Меггі Сміт - легенди кіно майстерно перетворюються на героїв одного і найскладніших детективів Крісті. Якщо ви, як і учасники заплутаного сюжету, страждаєте від спеки, що проходить, робіть це хоча б в атмосфері шику “епохи джазу”.  

Для багатьох літня історія обов'язково має бути легкою, кокетливою та необтяженою глибоким змістом. Якщо ви надто пишаєтеся своїм інтелектом, щоб по двадцятому колу переглядати “Двоє: Я і моя тінь” або повторювати напам'ять завчені фрази з будь-якого шедевра Рязанова, то пропонуємо присвятити свій час ретро-насолоді. Класика детективного жанру, легка та ненав'язлива комедія з типовим хепі-ендом, драма та сучасна притча — кожна з “освіжаючих” картин викличе емоції, які ви вже не зможете забути.  

Статті на тему