UA
RU

6 речей, яких варто позбутися в новому році

Редагувати переклад

6 речей, яких варто позбутися в новому році-Фото 1

Усі покладають надії на те, що новий рік принесе нам якісь зміни, дива і буде кращим за попередній. Але всі ми чудово знаємо, що результат залежить тільки від наших зусиль. Пропонуємо не гаяти часу і в перші ж дні 2020 почати змінювати своє життя і позбутися зайвого.

Читайте також: Як правильно провести січень

 

 

Старі журнали

У всіх є свої хобі і якщо ваше колекціонування журналів, то, можливо, варто вибрати собі нове захоплення? По-перше, вони займають багато місця і не приносять жодної користі. По-друге, ви навряд чи переглядаєте їх. Швидше за все, стоси журналів займають багато місця або є підставкою для кави. 

Квитанції та чеки

Є люди, які відразу ж позбавляються чеків і різних квитанцій, а є такі, які не тільки збирають їх, а й захаращують ними всі сумки та гаманці. Зрозуміти та пробачити можна лише у випадку, якщо ви ведете записи витрат та стежите за бюджетом. Якщо ж ні, то позбавтеся зайвої макулатури. 

Читайте також: 5 речей, яких не повинно бути у маленькій квартирі

6 речей, яких варто позбутися в новому році-Фото 2

Прострочена косметика

Давайте будемо чесними, ви стежите за терміном придатності своєї косметики? На жаль, це є помилка багатьох. Якщо останнім часом у вас посилилися висипання або навіть з'явилася алергія, то перевірте всю свою косметику і не шкодуйте навіть улюблені продукти, здоров'я дорожче. 

Читайте також: 31 образ на кожен день січня

Некорисні подарунки

На жаль, талант вибирати хороші, а також, що не мало важливо – потрібні подарунки є не у всіх. Тому не варті марні речі, навіть якщо вони були вручені кимось із близьких. Настав час позбутися і відчуття провини, і непотрібних подарунків. 

Непотрібні речі

Ми, дівчата, часто скаржимося, що нам нічого надіти, але одягу в шафі повно. Справа саме в тому, що переважна більшість ви або не носите, або вона вже не актуальна в цей період. Розсортуйте всі речі і особливу увагу приділіть тому одязі, який більше півроку пролежав незадіяним. Викидати її не варто, краще віддати нужденним або віднести на барахолки. 

Читайте також: 7 питань, які потрібно поставити перед покупкою нової речі

6 речей, яких варто позбутися в новому році-Фото 3

Книги

Книжкова шафа ломиться, а паперові друзі скоро виживуть вас із квартири? Саме час позбавитися зайвого. Хтось може подумати, що це блюзнірсько, але який сенс тримати у себе вдома книги, які вам не сподобалися і ті, які ви ніколи не захочете перечитати. Зайві книги можна продати, віддати друзям, батькам або відвести до бібліотеки. 

Позбавляйтеся зайвого без краплі жалю!

Фото: unsplash.com

Статті на тему