UA
RU

Нову колекцію Андре Тан посвятивши античному міфу

Редагувати переклад
Після дворічного перерви Андре Тан повернувся до роботи над своєю лінією Atelier Напередодні Парижської тижня високої моди український дизайнер презентував нову колекцію FW 2021-22 під назвою «ICARIA». Основною метою колекції є привернення уваги до питань переробки відходів, що наразі є важливим завданням для всіх виробничих галузей, а також є невід'ємною частиною роботи будь-якого відповідального бізнесу.

Андре Тан 1

Назва «ICARIA» відсилає до античного міфу для геніального скульптора Дедаля та його сина Ікара. Щоб втекти з острова Крит, Дедал зробив собі та сина величезні крила, скріплені воском. Будучи вже далеко від острова, Ікар так захопився польотом, що забув настанови батька і наблизився до яскравого сонця. Виск на крилах розтанув, пір'я розлетілося й Ікар упав біля моря.

«Вибираючи темою колекції міф про Ікара, я розумів, що основним матеріалом має стати пір'я. Воно використане не тільки як декор, але і як екологічно чистий наповнювач. І щоб зробити цю історію максимально sustainable, ми вирішили звернутися за витратним матеріалом до компанії, для якої перо є невід'ємною частиною виробничого процесу, але не основним продуктом.

Катерина Осадча Андре Тан

Ліла Лі

Остапчук

українська актриса

Кожен з образів ART-колекції символізує той чи інший фрагмент історії та нагадує швидше роботи в музеї сучасного мистецтва, ніж одягу в звичайному розумінні. Окремої уваги заслуговують матеріали. Наслідуючи глобальний тренд на сталий розвиток, дизайнер використав у колекції тканини з переробленого пластику та пухове натуральне наповнення.

Андре Тан 4

Андре Тан 3

Андре Тан 2

Андре Тан

«ECO-fashion — один із найперспективніших трендів нашої години. Бездумне споживання застаріло — фешн-індустрія ХХІ століття прагне бути екологічною. Грамотна переробка сміття та відходів — прагнення до новизни із заботою про благополуччя планети. Тому з'явилася ідея створити колекцію одягу «ICARIA», щоб привернути увагу нашого споживача до питань переробки матеріалів та відходів, що дуже важливі не лише у фешн-сфері, а й у всіх галузях життєдіяльності людини», — стверджує Андре Тан.

Також у ART-колекції з лінійки Atelier створено демократичну версію, яку кожен охочий зможе придбати у фірмових магазинах Andre Tan. До неї увійшли: зоряний пуховий жилет, худі, сумка-шопер та кепка. 

Фото надала пресслужба

Читайте також: VICTORIA MUSEUM НОМІНУВАНЬ НА ПРЕМІЮ ГАРЩИЙ МУЗЕЙ ЄВРОПИ 2022

Статті на тему