UA
  RU

  7 головних фільмів березня

  Редагувати переклад
  Marie Claire зібрав головні фільми місяця - від українських картин до рімейку "Мулан" і не тільки. 

  7 головних фільмів березня-Фото 1

  У березні кінематограф остаточно виходить зі сплячки, а ми дивитимемося спортивну драму на реальних подіях про українську спортсменку, екранізацію балади Тараса Шевченка, другий фільм із Деніелом Редкліффом за два місяці, сучасну екранізацію «Емми» Джейн Остін та багато іншого. 

  Читайте також: 12 найочікуваніших екранізацій 2020 року

   

  «Емма»

  7 головних фільмів березня-Фото 2

  Дата прем'єри: 5 березня

  Емма Вудхаус - багата дівчина, якій за щастя допомагати своїм сусідам та знайомим. Але не просто допомагати, а знаходити їм пару і будувати їхнє особисте життя. 

  Сама Емма виросла без батьків і впевнена, що не вийде заміж, але ніколи не варто казати ніколи. 

   

  «Толока»

  7 головних фільмів березня-Фото 3

  Дата прем'єри: 12 березня

  Фільм «Толока» заснований на баладі Тараса Шевченка «Та Катерина має хату на помості…». Сюжет розповідає про Катерину та трьох закоханих у неї козаків, яким, перш ніж домогтися прихильності дівчини, доведеться виконати прохання та звільнити з полону її брата. 

  Читайте також: 15 небанальних фільмів для романтичного кіновечора

   

  «Пригоди Піноккіо»

  7 головних фільмів березня-Фото 4

  Дата прем'єри: 12 березня

  Класична італійська казка Карло Коллоді про витесаного з дерева хлопчика літнім столяром, який вміє ходити і говорити, в інтерпретації режисера Маттео Гарроне заграє сучасними фарбами.

  Історія перетвориться на суміш жанрів — від пригод до фентезі. 

   

  «Тихе місце 2»

  7 головних фільмів березня-Фото 5

  Дата прем'єри: 19 березня

  У 2020 фільмом жахів нікого не здивуєш, але ще два роки тому актору та режисерові Джону Красінскі це вдалося, а тепер він повертається із продовженням постапокаліптичної історії. 

  "Тихе місце" розповідає про світ, де не можна говорити, інакше можна померти від рук людиноподібних монстрів, які нічого не бачать, але всі чудово чують. 

  Читайте також: Найкращі фільми, засновані на реальних подіях

   

  «Пульс»

  7 головних фільмів березня-Фото 6

  Дата прем'єри: 19 березня

  Біографічна драма ґрунтується на реальній історії української спортсменки. Легкоатлетка Оксана Ботурчук через автокатастрофу практично повністю втратила зір та надію не просто потрапити на Олімпійські ігри, а й жити повноцінно. Але спортсмени не звикли здаватися, тож дівчина вирішують боротися за свою мрію. 

   

  «Мулан»

  7 головних фільмів березня-Фото 7

  Дата прем'єри: 26 березня

  Черговий ремейк від Disney цікавий тим, що вдруге за історію існування компанії режисером фільму стала жінка. Нікі Каро покаже новий погляд на історію про сильну дівчину, а Мулан зіграє китайсько-американська актриса Лю Іфей. 

   

  «Втеча з Преторії»

  7 головних фільмів березня-Фото 8

  Дата прем'єри: 26 березня

  На екрани виходить другий фільм за два місяці з Деніелом Редкліффом. Здається, у житті актора все стрімко налагоджується! 

  Редкліфф грає білого жителя Південної Африки Тіма, який разом із другом-активістом стає жертвою апартеїду – політики расової сегрегації – і потрапляє разом із ним до в'язниці. З колонії складно втекти, але Тім має план. 

  Статті на тему