UA
  RU

  7 причин, чому добре бути самотнім і без стосунків

  Редагувати переклад
  Самотні люди часто докоряють собі за відсутність відносин. Але навіщо, якщо можна насолоджуватись життям без партнера?

  7 причин, чому добре бути самотнім і без стосунків-Фото 1


  Якщо у вас довгий час немає стосунків, це не означає, що з вами щось не так. Тим більше, на самоті є багато плюсів. Не шукайте нового партнера якнайшвидше, постарайтеся насолодитися часом без стосунків і знайдіть у ньому позитивні моменти. 

  Читайте також: 7 ознак того, що у вас серйозні стосунки


   

  Можливість зосередитись на собі

  Відносини – це постійна робота над собою та самовдосконалення. Але не завжди поруч із партнером можна розвиватися і ставати краще, іноді стосунки тягнуть униз. Коли ви вільні від них, то можете зосередитись на собі: своїх цілях, почуттях та потребах. Використовуйте самотність на 100%. 

  7 причин, чому добре бути самотнім і без стосунків-Фото 2


  Свобода вибору свого кола спілкування

  Багато хто у відносинах стикається з ревнощами та забороною на спілкування з певними колом людей. Деякі пари саме через це розлучаються. Коли ви самотні, можете самі вибирати друзів та спілкуватися з тими людьми, які будуть цікавими вам, а не партнеру. Можливо, така дружба надалі зможе перерости у стосунки. 

  Читайте також: 6 помилок, яких ви припускаєтеся на початку відносин

  Економія грошей

  Трохи цинічну заяву, але вірну. Скільки грошей йде на постійні подарунки та спільне дозвілля? Заощаджуйте певну суму та купіть річ, яку давно хотіли, але не могли дозволити через постійні витрати. Ще краще — здійснити свою мрію чи поїхати у подорож.   7 причин, чому добре бути самотнім і без стосунків-Фото 3

  Відсутність сварок

  Початок стосунків завжди райдужний, але без розбіжностей у жодному разі не обійдеться. У когось сварки бувають дрібні, а у когось переростають у скандали вселенського масштабу з битим посудом та сльозами. Так що не варто засмучуватися через відсутність партнера, самотність збереже ваші нервові клітини. 


  Читайте також: 5 речей, яких варто уникати листування з партнером

  Нові захоплення

  Запишіться на уроки танців, навчитеся в'язати гачком, фотографувати, ліпити з глини або кататися на роликах. Цим можна без проблем займатися і під час відносин, але зазвичай основний час забирають побачення та робота. Використовуйте самотність для розширення кордонів та відкриття нових талантів. Хто знає, може це стане поштовхом до серйозних змін у житті і навіть зміни роботи. 

  7 причин, чому добре бути самотнім і без стосунків-Фото 4


  Експерименти зі стилем

  У період без стосунків можна присвятити себе не лише новим людям та хобі, а й експериментам із зовнішністю. Можна не турбуватися про переваги партнера та змінюватися як завгодно. Спробуйте не тільки оновити гардероб, але й поекспериментувати із зачіскою чи новим для себе макіяжем. Не бійтеся змін, вони відбуваються на краще.  

  Читайте також: 5 речей, якими не повинні ділитися парочки у соціальних мережах

  Облаштування особистого простору

  Облаштовувати спільне житло із партнером буває складно. Добре, коли він або вона не вибагливі і погоджуються на будь-який дизайн та меблі, а ось в іншому випадку доведеться йти на компроміси та сваритися. Ваше холостяцьке житло – ваші правила. 

  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему