UA
RU

8 фільмів, які надихнуть на подорожі

Індонезія, Сицилія та інші мальовничі місця!

Ми зібрали для вас вісім фільмів, які найкраще передадуть особливий дух кожної країни. Якщо ви ще не визначилися з напрямком своєї відпустки, коли ми готові допомогти вам.

"Хрещений батько". Сицилія

Класика жанру. Френсісу Форду Копполі вдалося перенести всю красу італійського острова на кіноплівку. І нехай, за сюжетом, вимушені канікули Майкла Карлеоне закінчаться не дуже добре, проте вас точно порадують сицилійські пейзажі та манірні італійці.

Потяг Дарджалінг. Індія

Цей фільм точно переверне ваше уявлення про країну прянощів. Троє братів подорожують потягом Індією, щоб знайти сенс життя і налагодити сімейні узи. За вікном у них неймовірні краєвиди, густонаселені міста та індуїстські храми. Дуже барвистий та захоплюючий фільм.

Віккі Христина Барселона. Іспанія

Цей фільм – туристична картка Барселони. З одного боку, це путівник містом любові і палючого сонця, а з іншого боку, це історія любовного трикутника. Вуді Аллен та імениті актори зробили все, щоб скоріше зібрати валізи та вирушити на узбережжя Середземного моря.

Читайте також: 5 ЛЕГЕНДАРНИХ ФРАНЦУЗЬКИХ ФІЛЬМІВ, ЩО КОЖЕ ПОДИВИТИСЯ ДО 30

Складнощі перекладу. Токіо

Неймовірний фільм Софії Копполи, де перетинається галасливе місто із душевним спокоєм. Картина розкриває всю красу японської столиці, з її неоновими вітринами, дивним меню в ресторанах і вируючим нічним життям.

Манхеттен. Нью Йорк

Романтична комедія, знята Вуді Алленом ще далекого 1979 року. Це ода кохання найфешенебельнішому району Великого Яблука. Вам відкриється можливість відвідати Центральний парк та прогулятися вуличками Манхеттена разом із головним героєм та його коханками.

Північ у Парижі. Франція

Воістину романтичний та загадковий Париж, про який, можливо, ви й не здогадувалися. Фільм переносить глядача у той час, коли Далі та Пікассо зустрічалися на світських раутах, а Хемінгвей пропускав ще по одній у улюбленому паризькому пабі. 

Читайте також: СПИСОК СОФІЇ КОППОЛИ: 12 КРАЩИХ ФІЛЬМІВ СУЧАСНОСТІ

Римські канікули. Італія

Прогуляйтеся Римом з Одрі Хепберн. Картина про те, як юна принцеса втікає з палацу і прикидається звичайною дівчиною. Вона влаштовує собі справжні римські канікули із чудовою любовною розв'язкою. Фільм повністю передасть настрій італійського відпочинку.

Їж Молися Люби. Країни на літеру «І»

Одна з найповніших картин для подорожі. Тут зібрано все: неймовірні краєвиди, культура та кухня Італії, Індії та Індонезії. Тур Джулії Робертс у пошуках духовної рівноваги послужить багатьом чудовою ідеєю для запланованої відпустки.

Статті на тему