UA
  RU

  8 найкращих серіалів про технології та гаджети

  Редагувати переклад
  На честь всесвітнього Дня програміста згадуємо найцікавіші серіали про технології та гаджети. 

  Серіали про технології та гаджети фото


  Інформаційні технології міцно зайняли свої місця в сучасному світі і часом складно уявити наше життя без цих чудес ХХІ століття. Творці серіалів, природно, теж йдуть у ногу з часом і роблять багатосерійні продукти про минуле, сьогодення та навіть майбутнє технологій. Розповідаємо про найкращі серіали про технології, з якими ваші вечори перестануть бути важкими.

  Читайте також: 7 нових серіалів про сильних жінок


   

  "Ляльковий будинок"

  Серіал "Ляльковий дім" фото

  Жанр: Фантастика, драма, трилер, детектив


  Країна: США

  тривалість: 2 сезону

  Дія фантастичної драми відбувається на території Лос-Анджелеса, де під однією з висоток знаходиться незаконна організація «Ляльковий дім».  Лялькові будинки є притулком для людей, які погодилися підписати договір з організацією на п'ять років. Після закінчення дії контракту всі вони втратять частину спогадів, які були для них найважчими. Лялькам повністю стирають пам'ять, а потім вкладають нові спогади та навички. Після процедури всі стають бездушними істотами, індивідуальність яких була повністю знищена. Але якось трапляється непередбачене: пам'ять однієї з ляльок перестає піддаватися процедурі стирання.

   


  «Зупинися і гори»

  Серіал "Зупинися та гори" фото

  Жанр: драма

  Країна: США


  тривалість: 4 сезону

  Сюжет серіалу розгортається минулого століття, коли комп'ютерні технології тільки зароджувалися.

  У Далласі один із колишніх співробітників компанії IBM намагається створити свій портативний комп'ютер. Цікаво те, що головні герої в серіалі не соціопати-вундеркінди, як показано в багатьох ситкомах, а звичайні люди. Кожен новий сезон розвиває історію так, що змінюється і компанія, де працюють герої, і самі персонажі.

  Читайте також: 10 маловідомих серіалів від Netflix, які варто подивитися

   

  «Люди»

  Серіал "Люди" фото

  Жанр: фантастика

  Країна: США

  тривалість: 3 сезону

  Людство зробило неймовірний ривок у розвитку робототехніки, з'явилася можливість створювати роботів, які дуже схожі на людей. Їх називати синтетиками і доручають виконувати дрібні завдання у господарстві, полегшуючи в такий спосіб своє життя. Синтетики створені для того, щоб служити людям і допомагати їм, тому в їх програму закладено низку правил, які вони не можуть порушувати. Одна сім'я купує собі такого помічника, симпатичну дівчину, котру дає ім'я Аніта. Але сімейство навіть не здогадується, що вона не схожа на решту синтетиків і їм навіть загрожує небезпека. 

   

  "Містер Робот"

  Серіал "Містер Робот" фото

  Жанр: трилер, драма, кримінал

  Країна: США

  тривалість: 4 сезони

  "Містер Робот" - одна з найяскравіших і найнезвичайніших новинок серіального світу за останні роки. Рамі Малек, який зіграв головного героя Еліота, дуже добре вписався в образ хакера-соціопату з наркоманськими нахилами. Хлопець працює в компанії, що займається кібербезпекою, а відтак знайомиться зі світом підпільних організацій. Одного разу на зв'язок з Еліотом виходить містер Робот, який є лідером великого підпільного руху, який прикриваючись гучними гаслами, насправді хоче обрушити найбільші американські корпорації.

  Розумні думки, підняття важливих соціальних і кримінальних проблем, непередбачувані персонажі, а також безвихідь головного героя - це ті ключові моменти, які дають привід задуматися. 

  Читайте також: 5 найкращих серіалів, знятих за творами Стівена Кінга

   

  «Світ Дикого Заходу»

  Серіал "Світ Дикого Заходу" фото

  Жанр: Фантастика, драма, трилер, вестерн

  Країна: США

  тривалість: 2 сезону

  "Світ Дикого Заходу" - фантастичний вестерн від того ж каналу, який подарував нам "Гру Престолів".

  Дія шоу відбувається у парку атракціонів майбутнього, який називається «Світ Дикого Заходу». Він населений андроїдами, які виконують будь-які забаганки людей. Якщо робота вбили — не біда, техніки його полагодять, зітруть пам'ять і знову поставлять до ладу.

   

  "Силіконова долина"

  Серіал "Силіконова долина" фото

  Жанр: комедія

  Країна: США

  тривалість: 5 сезонів

  Серіал розповідає про групу гіків, які готують до запуску власні стартапи у високотехнологічному Сан-Франциско. Головні герої серіалу безкоштовно проживають у будинку місцевого мільйонера, але натомість їм доведеться віддати по 10% прибутку від майбутніх проектів. Герої серіалу дивні, розумні та привабливі чудики-технарі. 

  Читайте також: 10 коротких серіалів, які варті вашої уваги

   

  «Чорне Дзеркало» 

  8 найкращих серіалів про технології та гаджети-Фото 8

  Жанр: фантастика, трилер, драма 

  Країна: Велика Британія 

  тривалість: 4 сезону

  За останні десятиліття технології дуже змінили наше життя. Плазмові телевізори, монітори комп'ютера, дисплеї смартфона – чорні дзеркала XXI століття. Ми поклали на вівтар Google, Apple та поклоняємося їм, Facebook-алгоритми знають про нас більше, ніж власні батьки та друзі. 

  Серіал отримав дуже суперечливі відгуки публіки, але як би там не було, він по праву вважається одним із найкращих за останні роки, адже розповідає про цілком реальне майбутнє людства. Не всі серії легко і приємно дивитися, але після кожної починаєш замислюватися і розмірковувати про те, чи варто дивитися в «чорне дзеркало»?

  Статті на тему