UA
  RU

  8 свідомих подарунків для тих, хто відмовився від пластику

  Редагувати переклад
  Ми зібрали добірку незвичайних подарунків, від яких усі будуть у захопленні.

  Свідоме споживання стає дедалі популярнішим, тому можемо покладатися на заклад, що у вас є кілька друзів, а можливо й ви самі, які вибрали курс на “зелене життя” і намагаються дотримуватися цієї концепції. Ми підготували добірку креативних подарунків, які припадуть до душі кожному свідомому людині.

   Смаколики, зроблені власноруч

  У цьому випадку працює правило: "Найкращий подарунок - зроблений своїми руками". Зараз є безліч рецептів домашнього печива, мармеладу чи пастілі для тих, хто полюбляє солоденьке. Також можна зробити ароматичну оливкову олію (просто виберіть гарну скляну пляшку, налийте туди олію і додати пряні трави, наприклад, розмарин) чи запашну сіль (ми б точно не відмовилися від лавандової солі). Сенс таких подарунків у тому, що ви не тільки робите їх самостійно, а й те, що не залишаєте вуглецевий слід від виробництва презенту. Плюс, ви можете придумати екологічну обгортку без використання пластику (стара газета чи тканина підходять ідеально).

  8 свідомих подарунків для тих, хто відмовився від пластику-Фото 1

  Вінтажні речі

  Напевно, нам не варто нагадувати про те, що у вінтажних промов цінність набагато вища, ніж куплені з масмаркету. В антикварних лавках та на блошиних ринках можна знайти безліч унікальних подарунків, починаючи з елементів декору, закінчуючи вінтажними прикрасами. Даємо гарантію, що такий подарунок справитиме враження.

  Промови довготривалого вжитку

  Мова йде про термочашки, екоторбинки та шопери (їх зараз на будь-який смак), бамбукові зубні щітки чи металеві трубочки для коктейлів. Подумайте, чого не вистачає вашому другу чи вам для щасливої ​​свідомої життя і подаруйте це.

  8 свідомих подарунків для тих, хто відмовився від пластику-Фото 2

  Рослини у вазоні та свічки

  Думаємо, не варто пояснювати, чому рослини в горщиках є екологічним подарунком, але, крім цього, вони ще є чудовим елементом декору. А для створення справжнього затишку в зимовий день, свічка із натурального соєвого воску ручної роботи — те, що потрібно. Обирайте свічки в скляній склянці або в бетонному кашпо. І обов'язково зверніть увагу з чого вона зварена - ніякого парафіну, адже він надзвичайно шкідливий для організму.

  Локальні товари у скляній упаковці

  Головне правило нашої підбірки – відсутність пластику. Тому ми рекомендуємо звертати увагу на товари, які обрамлені у скло. Гарним подарунком стане продукція місцевих виробників — вони завжди представляють не тільки якісний та екологічний товар, а крафтову обгортку. Не важливо, виберіть ви щось із їжі чи аксесуарів, головне щоб було подаровано з душею і без пластикової упаковки.

  Читайте також: Маніфест звичок: до чого привчити собі у 2022 році

  Емоції

  Дарувати емоції завжди приємно та екологічно. Політ на повітряній кулі чи гелікоптері, дегустаційна вечеря чи майстер-клас з сироваріння, поїздка на локальний виноградник чи спа-день — такий презент залишити приємний посмак, та й вибір емоцій різноманітний.

  8 свідомих подарунків для тих, хто відмовився від пластику-Фото 3

  Виртуальні подарунки

  Для тих, кого турбує проблема активної вирубки лісів, можна подарувати доступ до електронних книжок. журналів, або підписку на улюблену стрімінгову площадку. Загалом, підписки на сервіси — це гарний спосіб потішити себе чи свого друга екологічним способом.

   

  Благодійність

  Іноді найкращим подарунком є ​​благодійність. Наприклад, ви можете внести пожертвування від імені вашого друга у фонд, який він завжди підтримує. Також можна запропонувати своєрідні купоні зі своїми послугами, наприклад, допомогти по господарству, щось зашити чи допомогти з ремонтом автомобіля. Такі презенти також буде приємно отримати.

  Ось такі прості, але креативні подарунки точно потішатимуть усіх, хто намагається мінімізувати свій вплив на планету.

  Фото: unsplash.com

  Статті на тему