UA
  RU

  Аферистка Ганна Сорокіна прокоментувала серіал про себе "Винайдена Ганна" від Netflix

  Редагувати переклад

  11 лютого стрімінговий сервіс Netflix представив серіал "Винайдена Ганну" про російську шахрайку, яка обікрала багатьох впливових осіб у США. 


  У Штатах вона відома, як Ганна Делві (її зіграла Джулія Гарнер), світловолоса дівчина, яка прикидалася спадкоємицею німецького мільйонера та світською левицею. У такому амплуа вона змогла отримати круглу суму грошей у різних людей з вищого суспільства.

  Аферистка Ганна Сорокіна прокоментувала серіал про себе "Винайдена Ганну" від Netflix-Фото 1


  Серіал сподобався великому колу людей, тому журналісти Daily Mail вирішили поцікавитися у самої Ганни Сорокіної, що вона думає про цю історію. Аферистка зараз перебуває в американській в'язниці, оскільки її затримали за порушення міграційного законодавства.

  Я хочу подивитись серіал, але доведеться почекати, поки я вийду із в'язниці. Очевидно, що я не можу отримати обліковий запис Netflix, поки перебуваю у висновку,

  – коротко відповіла Ганна.


  Аферистка також поставила під сумнів достовірність усіх фактів, зображених у серіалі, хоча й співпрацювала з його автором Шондою Раймсом: “Як все було насправді, можу казати тільки я.”

  Але Ганна Делві не має наміру задовольнятися лише серіалом, вона зараз активно працює над власними мемуарами та веде переговори з різними видавництвами з камери для ув'язнених.

  Гонорар, який вона отримала за угоди з Netflix (близько 317 тисяч доларів), славна аферистка витратила на погашення боргів та штрафів. Хоча своєї черги на виплату ще чекають такі впливові люди, як Марк Кремерс, власник агентства Future Corp, серед клієнтів якого модний бренд Moncler, художник Демієн Херст та Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва.  Читайте також: До Дня святого Валентина Netflix випустив новий трейлер "Бріджертонів" 

  Кремерс розповів, як Ганна Делві спромоглася обдурити його на 23 тисячі доларів, коли той провів грандіозну роботу з брендингу закритого клубу Ганни, в якому планувалися виставлятися витвори мистецтва. Звичайно ж, Марк Кремерс не отримав обіцяних грошей, тому він очікує на розплату досі.


  Статті на тему