UA
RU

Алекс Борштейн розкрила секрет сексуальної орієнтації своєї героїні з "Дивовижної місіс Мейзел" 

Редагувати переклад

Нарешті, таємниця віку дозволена. 

2022 року дивно сидіти і розмірковувати про чиюсь орієнтацію, адже справді інтимні подробиці — особиста справа кожного. Однак, зізнайтеся, хоча б один раз за перегляд унікального серіалу "Дивовижна місіс Мейзел" кожен замислювався про особисте життя менеджера Мітч - Сюзі Майєрсон. 

Алекс Борштейн розкрила секрет сексуальної орієнтації своєї героїні з "Дивовижної місіс Мейзел" - Фото 1

Актриса, яка геніально втілила образ стійкої, жорсткої, але неймовірно опікувальної героїні, Алекс Борштейн упевнена, що її Сюзі - "40-річна незаймана". Жінка зазначила, що незважаючи на те, що її персонажа багато хто зараховує до ЛГБТК-спільноти, їй здається, що сексуальна орієнтація Сюзі у неї явно не в пріоритеті. 

“Відчуваю, що Сюзі може цього навіть не знати. Думаю, що вона ніколи не мала часу і розкоші, добре подумати над цією частиною свого життя. Думаю, що вона – 40-річна незаймана”, – зауважила Борштейн на прем'єрі шоу трохи раніше цього місяця. 

Талановита актриса, яка вічно виблискує яскравіше за головних героїв навіть на других і третіх ролях, впевнена, що між Сюзі та місіс Мейзел безперечно є любовна історія. 

«Але це все суто платонічні почуття. Вона закохана у цю жінку, її розум, талант, нахабство. Але також мені здається, що вона не відмовилася б від ночі з Ленні Брюсом. Я думаю, що Сюзі спала б з тими, хто має талант незалежно від їхньої статі”.

Алекс Борштейн розкрила секрет сексуальної орієнтації своєї героїні з "Дивовижної місіс Мейзел" - Фото 2

Борштейн впевнена, що зараз Сюзі просто зосереджена на іншому — на успіху її клієнтки, а тому романи точно для неї знаходяться не на першому плані. 

Читай також: Нове обличчя офісного дресс-коду: Колекція SS22 від українського бренду RITO

“Це шоу про той час, коли люди не могли впоратися з тим, що хотілося б змінити, яке показують за часів, коли люди тільки й хочуть, що розмовляти про це. Тож усе так цікаво”. 

Зірка серіалу “Дивовижна місіс Мейзел” також прокоментувала той ажіотаж, який піднявся у Мережі, коли у 2019 році на премії “Еммі” вона виголосила про свою маму та бабусю, які були народжені в Угорщині. 

«Вони – іммігрантки, які пережили Голокост. Моя бабуся стояла в черзі тих, хто мав бути розстріляними і в ямі. Вона спитала: що зі мною буде, якщо я вийду з черги? Він відповів, що в нього не вистачає сміливості вбити її, але хтось це обов'язково зробить. Саме тому я та мої діти зараз тут. Тому, леді, будь ласка, виходьте із черги”, - сказала Алекс Борштейн. 

У 2022 році актриса зауважила, що вона навіть уявлення не мала, який відгук викличе її промову в серцях людей. 

“Я була така рада розповісти про свою бабусю, і оживити її образ для моєї мами. Все почалося для мене, але зрештою вплинуло на величезну кількість людей. Це чудово, адже ми живемо в той час, коли такі книги як “Маус” знаходяться у чорному списку, а люди заперечують Голокост. У світі дуже багато антисемітизму. Дуже приємно часом показати інший бік медалі”. 

 

 

Статті на тему