UA
  RU

  Аліса Мілано зізналася, що її викидні — покарання за аборти 

  Редагувати переклад
  Актриса справді вірила в кармічні втручання у її особисте життя. 
  
  Аліса Мілано зізналася, що її викидні - покарання за аборти - Фото 1

  Аліса Мілано переконана, що її викидні - кармічне покарання за аборти, які жінка робила, коли їй було трохи за двадцять. 


  "Я дійсно часом думала, що мене карають за те, що я робила аборти", - розповіла 48-річна актриса в ефірі подкасту.Me Becoming Mom". 

  Мілано додала, що терапія однозначно допомогла їй подолати ці почуття згодом. 


  “Тоді я цього не усвідомлювала. Мені довелося пройти через багато ступенів у своєму лікуванні, перш ніж я прийняла той факт, що я просто покладала на себе тягар відповідальності, який не мав до мене жодного відношення”. 

  На жаль, до того, як записатися на прийом до психотерапевта, страх покарання поширювався на ранні життя Мілано як мати, у якої наразі двоє дітей — 10-річний Міло Томас та 7-річна Елізабелла Ділан. 

  Читай також: Каньє Вест знову відписався від Кім Кардаш'ян - через нового хлопця екс-дружини 


  «Те, як я спілкувалася з власними дітьми, і я думаю, що подібна схема досить поширена, я завжди думала, а що, якщо станеться щось жахливе з цими двома маленькими істотами, яких я дуже люблю. Я думала, чи існує світ, де їх заберуть у мене за якісь кармічні похибки, які я здійснила”.

  Аліса Мілано зізналася, що її викидні - покарання за аборти - Фото 2

  Актриса серіалу “Зачаровані” раніше розповідала про те, що вона зробила два аборти у 1993 році під час одного з епізодів подкасту “Sorry Not Sorry” у 2019 році.   "Я не була готова стати мамою", - пояснила активістка руху #MeToo, додавши, що вона вже була у стосунках, коли завагітніла, зробила кілька абортів. Після цього вона почала приймати таблетки для контрацепції.  

  “Я була спустошена. Я росла в католицькій сім'ї, і раптом я опинилася в конфлікті зі своєю релігією. Ця віра, як я почала розуміти, дозволяла лише чоловікам ухвалювати важливі рішення. Вони робили висновок, що дозволено, а що ні. Я мала кар'єру і майбутнє, і потенціал. І також я страждала часом від страшної тривожності”. 


  На даний момент Мілано – активістка, яка виступає за право жінок на аборти. Востаннє вона розповіла про свої переконання під час заходу Women's March: Reproductive Rights, яке пройшло у Лос-Анджелесі 2 жовтня.  

   

  Статті на тему