UA
RU

Анастасія Білоцька про модельну кар'єру та секрет успіху

Редагувати переклад

Редакція Marie Claire поспілкувалася із моделлю Анастасією Білоцькою і дізналася про всі подробиці її модельного шляху.

Анастасія Білоцька про модельну кар'єру та секрет успіху-Фото 1

Розкажіть нам про себе, чому ви переїхали з Європи до США? 

Насправді наміри переїжджати спочатку не було, просто надалася можливість зробити кар'єру моделі. Агентство в Нью-Йорку запропонувало контракт, я підписала і залишилася, щоб спробувати свої сили, спочатку не знала, скільки я пробуду в Нью-Йорку. Мене почали запрошувати на зйомки та покази, я впритул зайнялася кар'єрою. І ось, я й досі тут. 

У чому різниця модельного бізнесу в США від Старого Світу? Де, на вашу думку, легше розкрити свій потенціал? 

У США більше можливостей розкрити потенціал, тому що більше різноманітності в індустрії моди, і, як наслідок, у модельній індустрії. Тут працюють дизайнери з усього світу та кожного своє бачення. В Америці є можливості для моделей абсолютно різних типажів, тут також цінується талант та особистість моделі, уміння працювати перед камерою для різних видів зйомок, чи то для реклами косметики чи одягу, журналів чи каталогів. У Європі, наприклад, все-таки немає такої різноманітності. 

Читайте також: Індивідуальність королеви: Аня Тейлор-Джой розповіла про улюблені вечірні виходи 

Яка ваша найкраща рекламна кампанія у модельному бізнесі?

Щось одне не можу виділити, але все-таки найвідоміші бренди, для яких я знімалася, це б'юті бренди - Make Up Forever, L'Oréal, CoverGirl, Macadamia Beauty.

Анастасія Білоцька про модельну кар'єру та секрет успіху-Фото 2

Анастасія Білоцька про модельну кар'єру та секрет успіху-Фото 3

Який фактор зробив основний внесок у ваші успіхи на даний момент?

Швидше за все, цілеспрямованість та захопленість професією. Ще, звичайно, частка удачі зіграла роль — мені пощастило, що колись мене помітили.

Які мрії дитинства вам удалося реалізувати?

По-перше, бути незалежною та займатися тим, чим дійсно подобається. По-друге, подивитися на світ. Мені дуже хотілося, щоб моя робота була пов'язана з подорожами – так і вийшло. 

Анастасія Білоцька про модельну кар'єру та секрет успіху-Фото 4

Анастасія Білоцька про модельну кар'єру та секрет успіху-Фото 5

Ваші плани на майбутнє?

На найближче майбутнє вже заплановано багато зйомок для журналів, і за контрактами працюю з кількома брендами косметики — зніматимемо не лише рекламу, а й контент до соціальних мереж та каталогів. 

Зараз я також працюю над арт-проектами з художниками та фотографами. Мені дуже подобається цей творчий напрямок, де я, як модель, беру участь у створенні мистецтва. 

Фото: Юлія Логінова

Модель: Анастасія Білоцька

PR:  Валентина Гурова

Статті на тему