UA
RU

Англійська для інтроверта: Як вивчати мову, якщо ви не любите спілкуватися

Редагувати переклад
Володіння мовою - це навичка, яка набувається в процесі освоєння нових дисциплін. 
Англійська для інтроверта: Як вивчати мову, якщо ви не любите спілкуватися-Фото 1

Якщо ви екстраверт, це чудова перспектива. Хоча навіть у цьому випадку ми стикаємося з проблемою небажання занурюватися в нове середовище. Однак для інтроверта це закінчується паралізуючим страхом, що межує з панікою та нав'язливими фобіями.

Зрештою спроба змусити інтроверта вивчати мову, як екстраверт, або навпаки, ніколи не приїде ні до чого доброго: відторгнення, прокрастинація та відсутність будь-якого бажання вивчати нове. Інший варіант - пошук стилю навчання, комфортний для особливостей людини, який враховуватиме її психологічний склад. Спільно з онлайн-школою англійської мови ми зробили добірку порад, як вивчати мову, якщо ви не любите спілкуватися.

Інтровертивна людина за своєю суттю більше слухає, ніж говорить, і в цьому питанні це невід'ємний плюс. Слухайте аудіокниги та читайте твори англійською мовою. Сучасна література наповнить ваш вокабуляр безліччю нових слів і не змусить нервувати, «передчуваючи» черговий діалог з носієм мови, а класична навчить грамотно висловлювати свої думки лаконічною літературною мовою.

Читай також: Записки з Корфу: Грецька дієта та традиції гастрономічної культури

Англійська для інтроверта: Як вивчати мову, якщо ви не любите спілкуватися-Фото 2

Знайдіть товариша з листування. Інтернет простір давно заповнений десятками сайтів, де можна знайти друга-іноземця, з яким ви можете спілкуватися будь-якою мовою регулярно та абсолютно безкоштовно. Вам не потрібно зустрічатись або знаходити час для спільних прогулянок. Чи не мрія для інтроверта?

Навчайтеся онлайн або грайте в онлайн-ігри. Цей рік дуже доречний до цього виду навчання. Запасіться зошитами і часом - можливостей для навчання онлайн зараз так багато, що знайти підходящий курс може кожен. А якщо ви любитель розрахованих на багато користувачів ігор, то зареєструйтесь на іноземному сервері і підкорюйте ігровий світ разом зі своїми «інтернет-друзями», живе спілкування і відсутність необхідності виходити з дому — відмінний привід вивчити геймерівську термінологію англійської мови. А ще, можливо, ви станете гравцем. Але це не точно.

Англійська для інтроверта: Як вивчати мову, якщо ви не любите спілкуватися-Фото 3

Читай також: Пекучі пристрасті: 13 найкращих іспанських серіалів, які варто подивитися кожному

Розповісти як пройшов ваш день можна не лише онлайн-другу. пишіть у щоденнику або заведіть блог англійською. Відмінно підійде ваш Instagram-акаунт або Twitter. Письмове формування думки англійською мовою виробить навички граматики англійської мови та допоможе вам навчитися писати листи «Дорогому Джону» у Велику Британію.

Перегляд кіно чи серіалу чудово піднімає рівень володіння мови. Включайте субтитри та оригінальну озвучку, запам'ятовуйте фрази та намагайтеся повторити їх після самостійно. Якщо ви відчуваєте, що ваш рівень перейшов на один вперед — спробуйте на слух визначити різницю між британським та американським акцентом. Але якщо ви навчитеся розуміти шотландців — вважайте, що досягли рівня «бог».

Статті на тему