UA
RU

«Англійська не її рідна мова»: Джосс Уідон ніколи не загрожував Галь Гадот 

Редагувати переклад

Або так вважає сам режисер Ліги справедливості. 

"Англійська не її рідна мова": Джосс Уідон ніколи не загрожував Галь Гадот -Фото 1

US director Joss Whedon збирається для photo session при press conference to promote Marvel's «Avengers: Age Of Ultron» in Seoul on April 17, 2015. The film will open in Seoul Korea on April 23, 2015. AFP PHOTO / JE (Photo credit should read JUNG YEON-JE/AFP via Getty Images)

Джосс Уідон звинувачує Галь Гадот у неправильному розумінні його слів і стверджує, що не погрожував зруйнувати кар'єру ізраїльської актриси. 

У новому інтерв'ю для New York Magazine Уідон, який працював із Гадот на зйомках фільму “Ліга справедливості” у 2017 році, зауважив: 

“Я не загрожую людям. Хто взагалі цим займається? Англійська не її рідна мова, а я часом використовую дратівливо яскраву мову”. 

Він зазначив, що він пожартував, коли відповів 36-річний Гадот, що для того, щоб задовольнити її бажання, їй необхідно буде прив'язати його до залізничних колій, і провернути все через його труп. А не її, як неправильно зрозуміла Галь Гадот. 

В електронному листі виданню Гадот відповіла, що вона чудово пам'ятає ту розмову, і більше, що вона зрозуміла все з першого разу правильно. 

"Англійська не її рідна мова": Джосс Уідон ніколи не загрожував Галь Гадот -Фото 2

Початкові звинувачення Гадот з'явилися у травні в ізраїльському виданні N12Коли акторка помітила, що у неї були свої проблеми з Уідоном, які вона залагодила.  

"Він пригрозив, що якщо я щось зроблю, він знищить мою кар'єру, і я відразу ж розібралася з цим питанням". 

У пізнішому інтерв'ю для листопадового номера ELLE “Жінки у Голлівуді” Гадот зазначила, що була шокована, як Уідон дозволяв собі з нею спілкуватися на майданчику. Більше того, актриса стверджувала, що вона почала бити на сполох відразу ж, як інцидент стався.  

Читай також: Так вирішила жінка: Зірки, які не побоялися публічно розповісти про аборти 

“Посібник Warner Bros. Про все подбало. Згадуючи цей момент, можу сказати, що я була приголомшена. Тому що не віриш, коли хтось каже тобі подібне. І, якщо він сказав на мою адресу таке, то, зрозуміло, що він спілкувався схожим чином і з іншими акторами”. 

"Англійська не її рідна мова": Джосс Уідон ніколи не загрожував Галь Гадот -Фото 3

Також у своєму інтерв'ю для New York Magazine Уідон прокоментував і затвердження колеги Гадот з "Ліги справедливості" Рея Фішера, який зауважив, що поведінка режисера була "огидною, аб'юзивною, непрофесійною і абсолютно недозволеною". 

Фішер стверджував, що на знімальному майданчику супергеройського фільму процвітала токсична поведінка, головними ознаками якої були газлайтинг, погрози, приниження, примус. 

Уідон стверджує, що він свідомо вирізав деякі сцени з героєм Фішера, тому що логічно в них не було жодного сенсу, а також тому, що йому не сподобалася гра актора. Режисер каже, що це не має жодного відношення до кольору шкіри Рея Фішера. Уідон назвав виконавця ролі Кіборга "поганим актором у всіх сенсах словосполучення". 

«Чим відповідати на всю брехню і буффонаду, які я почув сьогодні, я краще святкуватиму спадщину Мартіна Лютера Кінга. Завтра робота продовжиться”, - відповів на заяви Уідона Рей Фішер. 

Нагадуємо, що Уідон став режисером Ліги справедливості замість Зака ​​Снайдера, який відмовився від своєї участі у створенні картини після самогубства своєї 20-річної дочки. 

Статті на тему