UA
RU

Український режисер Антоніо Лукіч отримав премію на Berlinale Co-Production Market

Редагувати переклад

Український режисер Антоніо Лукіч отримав премію на 21-му Берлінському ринку копродукції Berlinale Co-Production Market. Журі обрало його новий проєкт «Дівчина, яка кричить». 

Антоніо Лукіч отримав премію на Berlinale Co-Production Market

Антоніо Лукіч отримав премію на 21-му Берлінському ринку копродукції Berlinale Co-Production Market. Як повідомили у Державному агентстві України з питань кіно, на Berlinale Co-Production Market цього року було відібрано два українських кінопроєкти. Перший — проєкт режисерки Катерини Горностай і виробництва Moon Man «Антонівка». Другий — проєкт режисера Антоніо Лукіча і виробництва ForeFilms «Дівчина, яка кричить».

Проєкт Антоніо Лукіча «Дівчина, яка кричить» отримав премію Eurimages Co-production Development Award. Премія становить 20 тисяч євро. Вона була створена для заохочення міжнародного спільного виробництва проєкту на початкових етапах.

«Дівчина, яка кричить» — це історія про дівчинку, яка після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну опиняється в Ірландії. Там вона намагається втілити свою мрію — стати акторкою. Але раптом з героїнею трапляються дивовижні, фантастичні події, що повністю руйнують її життя, яке вона починає збирати з самого початку.

Berlinale Co-Production Market — ініціатива Берлінале. Це — один із найбільших світових майданчиків, де можна знайти партнерів для спільного виробництва та фінансування фільмів. Подія збирає продюсерів, агентів, дистриб’юторів, фінансистів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Berlinale Co-Production Market

 

Статті на тему