UA
RU

Anya Hindmarch презентував лінію свічок з ароматом дитячої присипки та лосьйону для засмаги

Редагувати переклад
Трохи гумору та тепла у ці осінні дні не будуть зайвими.
Anya Hindmarch презентував лінію свічок з ароматом дитячої присипки та лосьйону для засмаги.

Свічки для дому – дуже вимогливий елемент декору, тому підходити до його вибору потрібно дуже ретельно. На відміну від парфуму, який ви наносите на себе, який зношується протягом дня і легко змивається в душі, аромат від свічок надовго просочується у кожну матерію вашої кімнати. І залишитись там надовго.

Читайте також: TO-DO LIST: ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОВІСТИ ЛИСТОПАД

Для того, щоб не витрачати багато часу на пошуки тієї єдиної ароматичної свічки, яка підійде саме вам, бренд Anya Hindmarch подбала про це і випустила нову лінійку свічок для дому. Крім приємного аромату дизайнер Анья Гіндмарч внесла трохи гумору в нудні свічники. До кожної свічки прикріплено шкіряну вибиту наклейку з очима або окремими фразами «I love it! What is it?» та «Yes!» 

Anya Hindmarch презентував лінію свічок з ароматом дитячої присипки та лосьйону для засмаги.

У нову колекцію свічок, яка називається Anya Hindmarch Smells, входять аромати, які зможуть створити тепло і затишок у вашому будинку. Ідеальна соснова свічка зможе перетворити крихітну міську кімнату на справжню шале, а тонкі цитрусові нотки додадуть тепла у вашу вітальню.

Читайте також: 5 РЕЧІВ, ЯКИХ НЕМАЄ В ​​БУДИНКАХ СТИЛЬНИХ ЖІНОК

Крім звичних цитрусових та соснових запахів, у новій колекції провідними стали три аромати: кава, запах лосьйону та аромат дитячої присипки. 

Це повсякденні запахи, які є частиною нашого життя, але моє завдання полягало в тому, щоб зробити ці запахи більш витонченими, а також постаратися внести нотку гумору до них.

— каже парфумер Лін Харріс, який співпрацював із Hindmarch при створенні цих ароматів.

Anya Hindmarch презентував лінію свічок з ароматом дитячої присипки та лосьйону для засмаги.

Секрет нових, але незвичних ароматів, парфумер також розкрив: сонцезахисний лосьйон — це суміш італійського бергамоту, ванілі та «краплі лосьйону для засмаги», тоді як Дитяча присипка включає пелюстки фіалки з Франції і «важку дозу безсонних ночей». Hindmarch сподівається, що аромат кави надихне вас на нові звершення та зробить ваш настрій.

Фото: anyahindmarch.com

Статті на тему