UA
RU

Арт-плани на лютий: найкращі виставки місяця

Редагувати переклад

Найцікавіші виставки, які варто відвідати у лютому.

всередині

МИСТЕЦТВО УКРАЇНСЬКИХ ШЕСТИДЕСЯТНИКІВ. МОЖЛИВІСТЬ МУЗЕЮ

ДЕ: Національний художній музей України, Київ
КОЛИ: до 21 лютого
Близько 100 картин кінця 50-х – початку 70-х авторства двадцяти трьох живописців із різних регіонів України включено до цієї обов'язкової культурної програми, яку потрібно виконати до 21 лютого. Тим більше, що вона підкріплена циклом кінопоказів від Національного центру Олександра Довженка, концертами агенції «Вухо» та подіями від «Культурного центру».

05

ФЕРНЕЛ ФРАНКО, ДАЙДО МОРІЯМА
ДЕ: Фонд сучасного мистецтва Картьє, Париж
КОЛИ: з 6 лютого до 5 червня
На початку лютого у фонді Картьє відкриються виставки одразу двох самобутніх фотографів. Перший із них, колумбієць Фернелл Франко, документував усі сторони життя міста Калі – від вуличної жорстокості, спричиненої розшаруванням суспільства, до пафосних коктейльних вечірок міської еліти. Буде представлено 140 знімків, зроблених ним у період між 1970-м та 1996 роками. Другий Дайдо Моріяма - японець, широко відомий і за межами батьківщини. На полювання на чорно-білий кадр він виходить на вулиці Токіо з компактною камерою – виходить чиста магія.

prymachenko_2

МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО. НЕОБСЯГНЕ
ДЕ: Музейний комплекс «Мистецький арсенал», Київ
КОЛИ: з 9 лютого по 13 березня
Ретроспективна виставка легендарної української художниці зібрала близько 300 робіт, створених у різні періоди її творчості. Це дасть змогу простежити зміни в техніці та манері, наголосити на виразній альтернативності творчого методу, яка часом не співпадає зі звичними уявленнями про роботи Марії Приймаченко. Крім живопису, на експозиції будуть представлені кераміка та альбоми з малюнками художниці.

Статті на тему